• 2017 Yılbaşı Kartpostalları

  Yeni yılda sevdiklerinize en güzel kartpostalları göndermek istiyorsanız sitemizde sizler için hazırladığımız 2017 Yılbaşı Tebrik Kartlarından bir tanesini seçebilirsiniz.

  Yeni yıl kartpostallarının yanı sıra el yapımı kartpostallara bakarak kendi kartpostallarınızı da tasarlayabilirsinz. 2017 Yeni Yıl Tebrik Kartları arasında en çok tercih edilenler ise genellikle hediye paketlerinin olduğu kartpostallar. Bunun yanı sıra her yıl modası geçmeyen ve yılbaşı ile özdeşleşen karlı kartpostallar da yine liste başındakilerden.

  2019 Yılı İçin Özel olarak tasarladığımız birbirinden güzel ve anlamlı 2019 Resimli Yılbaşı Mesajları makalemizde en güncel resim ve mesajları bulabilirsiniz.

  2017 Yeni Yıl Kartpostalları

  Geçen senelerde sevgiliye, aileye ve arkadaşlara özel kartpostallar olarak ayarlamıştık. İsterseniz Yılbaşı arşivimizde yer alan 2014 Yeni Yıl Mesajları ve Resimleri , 2015 Resimli Yeni Yıl Mesajları  makalelerimize göz atıp oradan da seçim yapabilirsiniz.

  Nasıl bir yeni yıl hediyesi alsam diye kara kara düşünenlerdenseniz yine Yılbaşı Hediye Tavsiyeleri makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

  Yılbaşında her şey tamam da ya nasıl zaman geçirebilirim diyorsanız. Tombala Nedir Tombala Nasıl Oynanır makalemizi okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz.

  Bir de ağaç süsleme işi var demi. Onu unuttuk sanmayın Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir makalemizde yılbaşı ağacını nasıl süsleyebilirsiniz tavsiyeleri yer almaktadır.

  Bizden bu kadar… Mutlu Yıllar…

       
    
 • Benzer Yazılar
  Tığ İşi Bayan Örgü Bluz Modelleri
  Baharlık Örgü Bluz Modelleri
  Yılbaşı Hediye Tavsiyeleri
  Yılbaşı Hediye Tavsiyeleri
  2019 Resmi Tatil Günleri
  2019 Resmi Tatil Günleri
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
 • 2 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. Levent Aytekin

   Merhaba ben eski yıllarda olduğu gibi sevdiğim kişilere yılbaşı kartpostalları göndermek istiyorum. Bu kartpostalları nasıl temin ederim sizin sizde bulunur mu

   • Site Yöneticisi

    Levent Bey Merhaba; Bizde malesef bulunmuyor. Ama kırtasiyelerde bulabilirsiniz diye biliyorum.

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>