• 2017 En Yeni İğne Oyası Modelleri

  Sevgili  Hanımlar geçmişten günümüze kadar önemini kaybetmeyen kültürel bir sanat olan iğne oyasının  yeni modelleri  çıkmıştır.

  Çok büyük emek ve özen ile hazırlanan el emeği göz nuru iğne oyası  modellerimiz görülmeye değerdir.çok güzel iğne oyası  başörtüsü modellerimiz vardır.

  Vazgeçilmez iğne oyası salon takımları sürekli tercih edilmektedir.ayrıca çok güzel boncuklu iğne oyası modellerimizde mevcuttur.

  Bazen bir sevinç  bazen bir özlem ile şekillenen motifler   siz hanımların aslında ne kadar marifetli olduğunun bir göstergesidir.bu marifetli ellerden çıkan iğne oyası modelleri çocuklarımızın çeyizlerini süslemekte.ayrıca ev hanımlarımız için evde işleyebilecekleri güzel bir sanattır.hanımlarımız yaptıkları bu ürünleri yapıp satarak aile ekonomisine katkıda bulunabilirler.neden olmasın?….herkes yapabilir .ben yapamam  demeyin .

  Kendi evimizi kendimizin masasını süsleyebileceğimiz en yeni iğne oyası ranır modellerini sizler için yayınlıyoruz.

  2017 En Yeni İğne Oyası Modelleri

  Ya namazlarımızın vazgeçilmezi iğne oyası tesbihlere ne dersiniz.hepsi çok güzel.

  Çocuklarımızıda düşündük onlar için iğne oyası taç yaptık.

  Evlenecek gençlerimizin çeyizleri için en güzel iğne oyası bohça modellerini sizler için araştırdık.ne güzel bir sevinç değil mi onları mutlu etmek.bu arada çay servisi için iğne oyası tepsilerimizide unutmadık.ve düğünde şık olmak isteyen hanımlar sizi unutmadık iğne oyasından şık kolyeler tasarladık.bahar geldi hanımlar bahara özel iğne oyası şalları görmeden olmaz değil mi?

  Kadın isterse her şeyi yapabilir .bence sende yaparsın.yeteneğini keşfet.kendiniz,aileniz ve sevdiklerinizle paylaşın

       
    
 • Benzer Yazılar
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
  Çiçek Desenli Makine Nakışı Modelleri
  El ve Makine Nakışı Modelleri
  En Güzel Aksesuarlar
  En Güzel Aksesuar Örgü Modelleri
  Sarı Çiçek Desenli Örgü Kolye Modelleri
  Elişi Örgü Takı Kolye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>