• 2015 Yeni Tığ Oyası Örnekleri

  Merhaba hanımlar, bütün el işlerinde olduğu gibi oya modellerinde de bu sezon birçok çeşitli örnekler yer almaktadır. Özellikle tığ oyasında gerçekten sizi bekleyen en güzel tığ oyası örnekleri bulunmaktadır.

  Tığ oyası modelleri hanımların en vazgeçilmezler örgüleri arasında yer almaktadır. İşte bu yazımızda da 2015 en güzel tığ oyası örneklerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

  Tığ oyası yapmak zahmet ister emek ister özveri ister. Ve ortaya tığ oyası ürünü çıktığında bütün gözler sizin üzerinizde olur. Genellikle günlerde çay sohbetlerinde birbirinden güzel oya örnekleri yarışır adeta. Bu yarışı siz kazanmak istiyorsanız modellerimize bir göz atabilirsiniz. 2015 tığ oya motifleri her zamanki gibi çok şık. Her birinden çok güzel faydalanabilirsiniz. Bu sezonda yine karşımıza çıkan çiçek desenli tığ oyası modelleri karşımıza çıkmaktadır. Çiçek desenli tığ oyası örnekleri gerçekten bütün yazmalara çok güzel yakışmaktadır.

  Yazmalarınızı oyalayıp en sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bununla birlikte çeyizlerinizde de kullanabileceğiniz modeller arasında yer alır el işi tığ oyası oya örnekleri. Kızların çeyizlerinde yazma kenarı örnekleri çok önemli bir yer kaplar. Kız anneleri daha çocuklar doğmadan bile hazırlanmaya başlanır. Çeyiz bohçalarının içinde gül desenli oya modelleri, renkli tığ oyası örnekleri bolca yer almaktadır. Yeni sezon oya örnekleri ni de bu çeyiz bohçalarının arasına koyabilirsiniz. Emin olun ki bu modeller çeyiz bohçalarınıza çok yakışacaktır.

  Yapımı kolay oya örneklerini rahatça öğrenip çeyiz bohçalarınızın arasına koyabilirsiniz. Basit oya motifleri ile birçok yemenilerinizi rahatça süsleyebilirsiniz. Sitemizde de birçok yemeni oyaları modellerini bulabilmeniz mümkündür. Farklı desenli tığ oya örnekleri ni de rahatlıkla internette kolaylıkla bulabilirsiniz. En yeni tığ oyası modellerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>