• 2015 Resimli Yeni Yıl Mesajları

  2015 ‘e sayılı dakikalar kala sizler de yeni yıl mesajları ile sevdiklerinizin yeni yılını kutlayabilir, bu mutluluğa ortak olabilirsiniz.

  Sizler için 2015 yılının en güzel resimli mesajlarını resim galerimizde bir araya getirdik. İster sevgiliye yeni yıl mesajı, isterseniz de aileye yeni yıl mesajı gönderin hiç fark etmez. Her amaca uygun birbirinden güzel yeni kartpostalları sizlerin kullanımına hazır. Yeni yıl da nasıl bir mesaj göndermem gerekir diye düşünenlerdenseniz sizde doğru adrestesiniz.

  Yeni yıl mesajları arasında en çok beğenilen dilek ve temennileri kısaca anlatmak gerekirse, her insan yeni yılda eskide bıraktığı yıldan daha güzel bir yıl geçirmek isteyecektir. Gönderecek olduğumuz yeni yıl mesajında bu konuya vurgu yapmamız mesajımızın farkındalığını artıracak ve karşı tarafta memnuniyet yaratacaktır. Bir diğer husus da yeni yılda insanların her türlü kazadan, beladan ve hastalıklardan uzak kalarak huzurlu ve mutlu geçirme isteği yine yeni yıl mesajlarında olmazsa olmazlardandır.

  Yeni yıl mesajlarında son olarak değinmemiz gereken bir noktada tabi ki sağlık ve huzurdan sonra her insanın isteyeceği parayı da mesajımızın bir ucuna tutuşturmakta yarar vardır.

  Şimdi bu doğrultuda bir yeni yıl mesajı yazalım.

  Eski yılda bırak tüm sıkıntılarını ve hüzünlerini, yeni yılda sağlık, mutluluk ve bol kazanç peşini asla bırakmasın. Gönlünden geçenlerin gerçek olduğu bir yıl geçirmen dileği ile mutlu yıllar…

  2019 yılı için tasarladığımız ve daha güzel mesajların ve resimlerin yer aldığı 2019 Resimli Yılbaşı Mesajları makalemiz yer alan mesajlara ve resimlere göz atmanızı tavsiye ederiz.

   

  Yukarıda yazmış olduğumuz bir yeni yıl mesajı taslağı idi. Sizlerde kendinize bu şekilde bir mesaj yazabilirsiniz. Son bir hatırlatma yapmakta fayda var. Toplu mesaj atmak yerine şahsi mesaj atmanız daha etkili olacaktır.

  Geçen yıl en beğenilen resim ve mesajlar için 2014 Yeni Yıl Mesajları ve Resimleri makalemizden faydalanabilirsiniz.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Tığ İşi Bayan Örgü Bluz Modelleri
  Baharlık Örgü Bluz Modelleri
  Yılbaşı Hediye Tavsiyeleri
  Yılbaşı Hediye Tavsiyeleri
  2019 Resmi Tatil Günleri
  2019 Resmi Tatil Günleri
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
 • 1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>