• 2015 En Güzel Saç Kesim Modelleri

  Sevgili hanımlar, 2015′te en güzel saç modelleri ile şıklığınıza şıklık katmak istemez misiniz? Sizleri bu yazımızda en güzel ve en şık saç modelleri ile bir araya getiriyoruz.

  Bu sene en popüler saç modelleri arasında geometrik şekilli saç modelleri yer almaktadır. Geometrik kesimli saçlar özellikle baharda bayanlara çok yakışmaktadır ve bahar ayında en çok kullanılan modeller arasında da yer almaktadır. 2015 kısa saç modelleri ve 2015 uzun saç modelleri olarak ilk önce ne istediğinizi belirleyip daha sonra bu saç modellerini nasıl kestireceğinize karar verebilirsiniz. Bahar ayında hem uzun hem de kısa saç modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yaza doğru biraz daha en güzel kısa saç modellerini tercih edebilirsiniz.

  Saçlarımı nasıl kestirmeliyim, yüz şekline göre hangi saç modelleri gider mutlaka bunların incelemesini önceden yapmanız gerekmektedir ki saç modelinizden pişmanlık duymayasınız. Bütün bunları belirledikten sonra 2015 saç kesim modellerini inceleyip bir karar verebilirsiniz. 2015 saç kesim modelleri çeşitlerine geldiğimizde ise öncelikle tercih edilen ikinci modelden birisi de bob kesim kısa saç modelidir. Bu modeli çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle dalgalı küt saç kesimleri bu modele çok yakışmaktadır ve uzun yüzlü bayanlar için tercih edilebilir saç modelleri arasında yer almaktadır.

  Bu sezonda da en kullanışlı saç modellerinden birisi de düz uzun saç modelleridir. Uzun saç modellerinden birisi de katlı kesim saç modelidir. Bu modelde saç kesimi yaptırdığınız da dağınık bir şekilde saçlarınızı salıp dışarıya çıkabilirsiniz. Böylelikle doğal kesim saç modeli ne sahip olmanız kolaylaşacaktır. Kadınlara en çok giden saç modelleri arasında kakül saç kesimi modeli de yer almaktadır. Bu saç kesimi birçok bayana yakışmaktadır ve çok asil bir görünüm de vermektedir.

  Dağınık kesim saç modellerini de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Biliyorsunuz ki günümüzde dağınıklık salaşlık bunlar gözde kavramlar arasında yer almaktadır. Dağınık saç kesim modelini günlük yaşamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saçı az olan bayanlar için tavsiye edilen saç modelleri arasında yoğun katlı saç kesimi modeli yer almaktadır. Yoğun katları saçları olduğundan fazla gösterecektir. 2015 İlkbahar-Yaz Sezonu saç kesim modellerini sizlerle paylaşmış olduk. Her şey gönlünüzce olsun.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Mükemmel Makyaj Nasıl Yapılır
  Kusursuz Makyaj Nasıl Yapılır
  Hint Kınası Modelleri (2)
  En Güzel Hint Kınası Modelleri
  Tığ İşi Bayan Örgü Bluz Modelleri
  Baharlık Örgü Bluz Modelleri
  Soğan suyu ile maske yapma
  Soğan Suyuyla Saç Uzatma
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>