• 2014 Yılı Burçlara Genel Bakış

  2014 yılında hangi burcu neler bekliyor. İş, aşk ve sağlık.. konularında burçların 2014 yılındaki genel durumları neler, hepsi ve daha fazlası kadının sitesinde.

  Şimdi sırasıyla burçları 2014 yılında neler bekliyor sırasıyla bakalım…

  2014 Koç burcuna genel bakış

  Gökyüzü geçen yılın yorucu enerjilerini ardınızda bırakarak yeni başlangıçların taçlandıracağı yüksek farkındalığınız sayesinde doğru seçimler yapacağınız istikrarlı bir yılı müjdeliyor sizlere. İş hayatınızda 3 Mart’a kadar aktif ve girişimci davranmalı hakkınız olana sahip olabilmek için disiplinli bir şekilde çalışmalı hiç kimsenin sizi doğrularınızdan ayırmasına izin vermeden hareket etmelisiniz. İş hayatınızda planlı olmalı ve tereddütlere yer vermeden hareket etmelisiniz. Yeni bir iş kurmak istiyorsanız önümüzdeki iki ay boyunca zamanı iyi değerlendirmelisiniz. İletişimin gezegeni Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Bu tarihler arasında finansal konularda gecikmeler aksamalar hesapta olmayan değişiklikler yaşanabilir. Akışa ayak uydurun ve öfkeyle hareket etmeyin. Ayrıca kişisel elektronik eşyalarınıza sahip çıkmalısınız. Size özel bir takım şeyler başkalarının eline geçebilir ve size karşı kullanmaya kalkan gizli düşmanlıklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Mars karşıt burcunuz Terazi’de ‘’R’’ hareketine başlayacak ve 20 Mayısa kadar bu konumda kalacak.

  İş hayatınızda başkalarından kaynaklanan gecikmeler söz konusu olabilir. Özellikle ortaklıkları olan Koç’lar bu dönemde denetimi elden bırakmamalı ve duygusal davranışlar içinde olmadan gerçekçi hareket etmeli riskli yatırımlardan yeni başlangıç ve ortaklıklardan uzak durmalısınız. Sağlıklı kararlar almanız güçtür. Bu dönemde strese bağlı sağlık sorunları da yaşayabilirsiniz. Unutmamanız gereken yegane konu Sağlığınız herşeyden kıymetlidir. Kimse için yada her hangi bir olumsuz durum için kendinizi hasta edecek kadar yıpratmamalı fiziksel ve ruhsal sağlığınıza gereken önemi vermelisiniz. Bu dönemde iş birliği içinde olduğunuz fikir alışverişi yaptığınız kişilere karşı sakin bir tutum içinde olmalı öfkeli ve aceleci davranışlardan uzak durmalısınız. Sabırsızlığınızın sonucunda beklenmeyen maddi manevi kayıplar yaşayabilirsiniz. Evli Koç’lar bu dönemde eşten kaynaklanan finansal problemler ve hukuki sorunlarla karşılaşabilirler sabırlı davranın evlilik iyi günde de kötü günde de birbirine destek olmak demektir. Bu süre içinde kararlar almak ilerleyen zaman içinde pişmanlık duymanıza sebep olabilir. Sorunları büyütmeden hareket etmeli yapıcı davranmalısınız.

  Eş yada sevgilinizle iletişime önem vermeli pişmanlık duymamak adına ilişkinize bir şans daha vermeli ve Temmuz ayına kadar birlikte olduğunuz insanın size olan tutum ve davranışlara göre kararlar alıp uygulamaya geçmelisiniz. Yılın 2nci yarısından itibaren daha güçlü ve olumlu etkiler hakim olacak. Değişimlerin efendisi Uranüs’ün burcunuzda ki seyri yaşam kalitenizi daha keyifli bir hale getirecek enerjilerle kuşatacak sizleri. İş ve eğitim hayatınızda süpriz teklifler alabilir pek çok insanın samimi duygularıyla desteğini alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bitiş ve başlangıçları deneyimleyebilir. Bitmesi gereken sorunlu ilişkiler çıkıp gidecek hayatınızdan. Ruhunuzu Aşk’la güçlendirecek yaşama sevincinizi arttırıp hayata bambaşka bir yönden bakmanızı sağlayacak çok özel bir beraberliğe adım atabilir, Yılın ilerleyen zamanlarında Aşkınızı evliliğe taşıyabilirsiniz. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Koç’lar da başkaları için yaşamayı bir tarafa bırakıp özgür iradenizi ortaya koyabilmiş olmanız eşinizle ilişkinize farklı bir boyut kazandırıp beraberliğinizi her iki taraf içinde çok daha iyi bir hale getirecek siz yeterki isteyin ve beraberliğinize sahip çıkın! 2014 sizler için pek çok ilki beraberinde getirecek özellikle yıl sonuna doğru karlı yatırımlar yurt dışı ile bağlantılı konularda iş birlikleri ve yolculuklar size bambaşka bir başarı kapısını ardına kadar açabilir. Ruhsal bilinç düzeyinizin yükselmesi karakteristik özelliklerinizi çok daha iyi bir şekilde ortaya koymanızı sağlayacak.

  Yılın şifresi: İnandığım gibi yaşıyor ruhumu iyileştiriyor gücümü ele alıyor yaşamıma başarı ile yansıtıyorum…

  2014 İkizler burcuna genel bakış

  Gökyüzü meslek hayatınızda artan iş yükünüzün aynı tempoda devam edeceğine ve finansal konularda beklentilerinizin arzu ettiğiniz gibi gerçekleşmeyeceğine işaret etmekte. Vaad edilen sözler zamanında yerine getirilmeyebilir. Bu sure içinde ruhsal ve fiziksel rahatsızlıklar deneyimlemek istemiyorsanız kendinize mutlaka zaman ayırmalı ve zihninizi rahatlacak aktivitilerin içinde yer almalısınız. Yer almalısınız’ki uzun zamandır düşündüğünüz halde uygulamaya geçemediğiniz başlangıçları yapacak gücü depolayabilin. Bu hayat sizin ve dünyaya 1 kez geldiniz. Parlak zekanızı yeteneklerinizi ortaya koymak için ne bekliyorsunuz! Yılın ilk 2 Ayı; İş arıyorsanız bu dönemde başvurularda bulunmalı iş değişikliği ya da farklı bir mesleki alana yönelmeyi düşünüyorsanız tercihlerinizi akıllıca belirlemeli ve bu süre içinde başvurularınızı gerçekleştirerek olumlu cevap alıp kendinizi garantiye aldıktan sonra iş değişikliğine gitmelisiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Bu sure içinde evinizin su tesisatı elektronik eşyaları ile ilgili problemler yaşanabilir. Tadilat gerektiren bir sorunuz varsa Merkür ‘’R’’ hareketine başlamadan gözden geçirmeniz yararınıza olur. Merkür iş ve özel yaşamınızda yanlış anlaşılmalara aynı şeyleri söylüyor olmanıza karşın değerlendirmelerinizin farklı olmasına sebep olabilir ki buda yakın çevreniz eş yada sevgilinizle birbirinizden uzaklaşarak farklı arayışlar içine girmenize neden olabilir.

  Uzun süren bir beraberlik yaşıyorsanız ilişkinizde ani değişimler sizden saklanan gerçekler gün yüzüne çıkabilir. Gün geçtikçe şiddetlenen tekrarlayan tartışmaların içinde kalabilirsiniz. Ne olursa olsun sakin kalmaya çalışın ve Temmuzdan once ilişkinizin gidişatı ile ilgili kesin bir karar vermeyin. ÜZÜLMEYİN! Yorgun ruhunuzu zihninizi dinlendirecek iş ve özel yaşamınızda rahat bir nefes alarak finansal anlamda da rahatlayacağınız gelişmeler yaşayacaksınız özellikle Haziran ayı ile birlikte. Yönetici gezegeniniz Merkür 2nci ‘’R’’ Geri hareketi 7 Haziranda Yengeç burcunda başlayacak 18 Haziranda İkizler burcuna geçiş yaparak 2 Temmuzda ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. 3ncü ‘’R’’ Geri hareketi 4 Ekimde Akrep burcunda başlayacak 11 Ekimde Terazi burcuna geçiş yaparak aynı burçta 25 Ekimde ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek ve sizi iletişim ve iletişime ait her konuda sınavlardan geçirecek. Bu tarihler arasında ard arda bozulan pc telefon gibi kişisel eşyalarınızın yaratacağı sorunlarla ilgilenebilirsiniz. Bu tarihler arasında arızalanan eşyalarınızı yenisi ile değiştirmek akıllıca olmayacağı için sürecin bitmesini beklemek gerekir. Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni Mars ‘2 Mart Terazi burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak ve 20 Mayısta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek… Bu enerjiyi yoğunlaşan sezgilerinizin size vermiş olduğu mesajları önemseyerek değerlendirirseniz meslek ve eğitim hayatınızda şarltarınızı yükseltecek kalıcı ve kazançlı konuların içinde yer alacak sevecenliğiniz parlak zekanız ve yetenekleriniz sayesinde oldukça popüler olacak ve her konuda kazanan siz olacaksınız. Sizler Yılın 2nci yarısına kadar yatırımlar krediler finansal harcama gerektiren ortaklıklarda dikkatli olmalı iyice araştırmadan kazanç konusunda endişe duyduğunuz netlik kazanmamış oluşumların içinde yer almamalısınız. Evdeki hesap çarşıya uymayabilir ve birlikte çalıştığınız kişi ya da kişilerin yeteri kadar sorumluluk almaması ya da sizi yarı yolda bırakmaları yüzünden finansal konularda ödeme zorlukları ve yükümlülükleri altında kalabilirsiniz.

  Zorlayıcı etkilerle mücadele etmekten yoruldunuz maddi manevi sıkıntılı süreçler enerjinizi düşürdü fakat; Olumsuzluklar ardınızda kalıyor ve siz güçlü yeni oluşumların içinde yer almaya başlıyorsunuz. Değişimlerin güçlü gezegeni Uranüs sizlere ani ve olumlu yenilikleri beraberinde getirecek siz yeter ki hayatın getirilerini görmezden gelmeyin. Düşünceleriniz netleşecek ve daha once olmadığınız kadar kararlı olacak aile bireyleri kardeşlerin de desteğini arkanıza alarak maddi manevi başarılı olacağınız işlerin içine gireceksiniz. Dönüşümün endişelerin bitiş ve başlangıçların karanlıktan aydınlığa geçiş ölüm ve doğumun gezegeni; PLUTON 14 Nisan da Oğlak burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak 23 Eylül’ de ‘’D’’ doğru hareketine devam edecek. Bu dönemde sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Yorgunluk ve stresin etkisi ile merkezi sinir sistemine bağlı sağlık sorunları yaşanabilir. Bu enerjiyi kendinizi yaşamınızı yeniden yapılandırmak için kullanabilir evlilik yada birlikteliğinizle ilgili radikal kararlar alabilir sürüncemede devam eden bir ilişkiyi bitirebilir kendinize zaman ayırarak farklı yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Yıl sonuna doğru dengelerin yerli yerine oturması ile aşk hayatınız da süpriz ve olumlu enerjilerle karşılaşabilir. Keyifli sıcacık bir birlikteliğe adım atabilirsiniz…

  Yılın Şifresi: Meleklerimin varlığını hissediyor güçleniyor dünü ardımda bırakıp AN’da kalıyor yeni başlangıçlara kararlılıkla yol alıyorum…

  2014 Aslan burcuna genel bakış

  Bereketli ve Şanslı bir yıl karşılıyor sizleri. Yılın ilk 6 ayı yaptıklarınızın ve yapmadıklarınızın mükafatını ya da zararını yılın 2nci yarısında deneyimleyeceğiniz enerjisi yüksek bir yıl’ın içindesiniz. Ya HEP Ya HİÇ! Diyeceğiniz temposu enerjisi yüksek zamanlar.. Yılın ilk 2 ayı iletişimde problemler yanlış anlaşılmalar söylemediğiniz halde söylediğiniz iddiası ile sizi baskı altına almaya çalışan kişi ya da kişilerle yaşanacak gerginlikler söz konusu olabilir. Bu dönemde sizlere tavsiyem haklılığınızı ispatlama çabası içine girmeyin ve şu sözü aklınızdan çıkarmadan ‘’AYİNESİ İŞTİR KİŞİ’nin lafına bakılmaz’’ hareket edin. İletişimin gezegeni Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Merkür’ün geri harekette olduğu zamanlarda dostla düşmanı tanıyacağınız nahoş olaylarla karşılaşabilirsiniz. Güveninizi suistimal edecek iş arkadaşları yakın çevrenizde değer verdiğiniz birilerinin arkanızdan çevirdiği dolaplar ortaya çıkabilir. Bu bir oyunsa sizde kuralına göre oynayın ve onlara kendi yaptıkları ile ayna olun. Yine bu dönem içinde seyahatlerde problemler yaşanabilir.

  Kişisel güvenliğinizle ilgili konular da da dikkatli olmalısınız. Merkür 2nci ‘’R’’ Geri hareketi 7 Haziranda Yengeç burcunda başlayacak 18 Haziranda İkizler burcuna geçiş yaparak 2 Temmuzda ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek.Merkür 3ncü ‘’R’’ Geri hareketi 4 Ekimde Akrep burcunda başlayacak 11 Ekimde Terazi burcuna geçiş yaparak aynı burçta 25 Ekimde ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Bu yıl daha once etmediğiniz kadar sıklıkla ya da ilk kez yurt dışı seyahatleri gerçekleştirebilir. Orada tanışacağınız insanlarla kuracağınız bağlantılarla yeni fikir ve önerilerle iş hayatınızın rotasını çok daha farklı ve kazançlı bir yöne doğru çevirebilirsiniz. Aşk hayatınızda son derece keyifli gelişmeler söz konusu uzun zamandır yanlızlıktan şikayet ediyor, Aşka olan inancınızı kaybettiğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Aşk en tutkulu en saf en heyecanlı hali ile titretecek yüreğinizi… Sağlam temeller üzerine kurulu bir ilişkiye adım atabilir yılın ilerleyen zamanlarında ilişkinizi resmiyete taşıyabilirsiniz. Evli Aslanlar sizde ailenizi eşinizi sevginizle daha fazla sahiplenecek ve iç huzursuzluklarınızı sevgiyle huzur ve mutluluğa döndüreceksiniz.

  Bebek sahibi olmak isteyen Aslanlar ailenize gelecek yeni bir Bebek sizleri birbirinize kenetleyecek ve ilişkilerinizi çok daha özel bir hale getirecek. Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni Mars geçişleri ve ‘’R’’ hareketi: 2 Mart Terazi burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak ve 20 Mayısta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek… Mars bireysel olarak enerjinin kişisel teşebbüslerimizin gezegenidir. Bu tarihlerde sağlığınıza özen göstermeli özellikle omurilikle ilgili bir sorunuz varsa mutlaka bir hekime danışarak hareket etmelisiniz. Bu dönemde ki ağrıları önemsemezseniz yılın ilerleyen zamanlarında daha ciddi sorunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sizlere tavsiyem bu sure içinde ruhsal çalışmalara yönelerek korku endişe ve kaygılarınızdan arınmak yönünde çaba göstermeniz. Mars enerjisi sizi biraz zorlasada mesleki konularda rakiplerden kaynaklanan kısa sureli engellerle karşılaşsanızda kısa sureli sevinç çığlıkları atanların hevesleri kursaklarında kalacak. Mars geri hareketi bitiminde yükselen popülerliğiniz iş hayatınızda kalıcılığınıza kalıcılık başarınıza başarı katacak. Siz yolunuza bakın kimin ne yapıp ne söylediğine değil! Kısa sureli engeller sizi yolunuzdan döndürecek güçte ve yeterlilikte değil. Temmuz ayında başlayan ve yıl sonuna kadar devam edecek olumlu enerjiler finansal gelirlerinizde önemli bir artışa borçlarınızı kapatarak yeni yatırımlar yapmanıza ve sürekli gelir kaynağı elde edebileceğiniz işler yada işbirlikleri yapmanızı sağlayabilir. Yılın 2nci yarısı finansal olarak güçlü ve etkili bir dönem almak ya da satmak istediklerinizi bu dönemde gündeminize almalısınız. Gelecek kaygısını bir yana bırakın ve AN’da kalın göreceksiniz ki su aka aka yolunu buluyor ve sizde payınıza düşeni doğru seçimler yaparak alıyorsunuz….

  Yılın Şifresi: Ruhumu özgür bırakıyor yaralarımı iyileştiriyor, Yaşamın bana sunduğu zenginlikleri aşkı başarıyı şükürle kabul ediyorum…

  2014 Terazi burcuna genel bakış

  Gökyüzü kırılan kalbinizi zorluklarla mücadele edip istediğiniz istikrarı yakalayamadığınız işinizi ilişkilerinizde yaşanacak yavaş ama istikrarlı bir iyileşme sürecinin içine girdiğinizi müjdeliyor sizlere. Size düşen gideceğiniz yolu belirlemek isteklerinizin üzerine kararlılıkla gitmek ve yeni başlangıçlara doğru yol almaktan korkmadan hareket etmek olmalı. Yılın ilk 2 ayı iş hayatınızda ani değişimler süpriz teklifler alabilir kendinizi bir anda farklı bir pozisyonda bulabilirsiniz. Adaptasyonda zorlanabilir yetersizlik duygusu ile kendinizi tam olarak ifade etmek konusunda çekimser kalabilirsiniz YAPMAYIN! Şans okları sizi hedef almışken cesaretli davranın. Popülariteniz artacak insanların üzerinde olumlu etkiler bırakarak takdir toplayacaksınız. İletişimin gezegeni Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Merkür geri hareketi iş hayatınızda yanlış anlaşılmalar ve yanılgılara sebep olabilir. Bu sure içinde yeni başlangıçlar yapmamaya dikkat etmeli. Okuduğunuzu doğru anladığınızdan emin olmadan hiç bir resmi evrağın altına imza atmamalısınız.

  Eğitim hayatı devam eden Teraziler konsantrasyon problemi yaşayabilir. Zihninizde susmak bilmeyen soruların geçişleri sınavlarda başarınızı gölgeleyebilir. Bu dönemde meditasyon ibadet gibi ruhsal olarak güçleneceğiniz aktivitelere yönelmelisiniz. Merkür 2nci ‘’R’’ Geri hareketi 7 Haziranda Yengeç burcunda başlayacak 18 Haziranda İkizler burcuna geçiş yaparak 2 Temmuzda ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Merkür 3ncü ‘’R’’ Geri hareketi 4 Ekimde Akrep burcunda başlayacak 11 Ekimde Terazi burcuna geçiş yaparak aynı burçta 25 Ekimde ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. İnançlarınızın güçleneceği özel bir dönemdesiniz. Mistik konulara olan ilginiz artabilir ve kendinizi keşfettiğiniz yenilendiğiniz özel bir ruhsal yolculuğa başlayabilir tüm ağırlıklarınızdan hafifleyerek çok daha sağlıklı kararlar alacaksınız. Bu dönemde arkadaşlarınız aracılığı ile süpriz iş teklifleri ve tanıştırılaşacağınız yeni insanlarla güçlü iş birlikleri kurabilirsiniz. Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni Mars geçişleri ve ‘’R’’ hareketi: 2 Mart Terazi burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak ve 20 Mayısta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek… Mars bireysel olarak enerjinin kişisel teşebbüslerimizin gezegenidir. Mars geri hareketinde motivasyonumuz düşebilir isteklerimize ulaşmak’ta başkalarından kaynaklanan gecikmeler engeller hakimdir. Marsın burcunuzda yapacağı transit enerjisi ile gizli düşmanlarınızı ortaya çıkarabilir ve onlara iyi bir ders verebilirsiniz. İş ve özel yaşamınızla ilgili değerlendirmeler planlamalar yapabilir ihtiyacınız olan şeylere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kronik sağlık sorunları olan Terazi’ler bu dönem sağlığınız hassasiyet kazanmakta.

  Evli ve ilişkisi devam eden Terazi’ler ilişkinizde yaşanan sorunları görmezden gelmeyin eşinizle iletişime önem verin ve kızgınlığınızla kırgınlığınızla aldığınız kararlarınızı gözden geçirerek kalbinizin sesine kulak verin ve ilişkinizde unuttuğunuz heyecanları yeniden uyandırın. Bekar Terazi’ler sizlerde ‘’AŞK’’ ın sadece kelimelerde kalan bir duygu olmadığını deneyimleyebilirsiniz. Dönüşüm endişe bitiş ve başlangıçlar karanlıktan aydınlığa geçiş ölüm ve doğumun gezegeni… 14 Nisan da Oğlak burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak 23 Eylülde ‘’D’’ doğru hareketine devam edecek… Retro sure içinde kişisel doğum haritalarınızda hangi evde ilerliyorsa o yaşamsal alan ile ilgili karışıklıklar söz konusu olacaktır ve yaşananları kendi başınıza çözümlemeniz gerekececektir… Sizler için etkisi eskimiş yorucu tüm enerjierin yaşamınızdan çıkıp gitmesi yönünde ilerleyecektir. Ruhsal olarak yeniden doğduğunuzu hissedebilir acılardan sonra gelen mutluluk ve başarının güzelliklerini yüksek bir enerji ile deneyimleyebilirsiniz.

  Yılın Şifresi: Yaşamın bana kattığı olgunluğu içimdeki çocuğun bitmek tükenmek bilmeyen coşkusu ile harmanlıyor SİL BAŞTAN YAŞIYORUM HAYATI….

  2014 Yay burcuna genel bakış

  Yorucu belirsizliklerin, sürekli hale gelen iniş çıkışların ve istikrarsızlığın sona erdiği dinamik bir yıl karşılıyor sizleri… Karamsar davranmayıp kaygılarınızı kontrole aldığınız sürece bu dinamik enerjiyi doğru değerlendirerek pek çok ilkin altına başarı ile imza atacaksınız! Siz ev hanımıysanız ve uzun zamandır hayata geçirmeyi düşündüğünüz yetenekleriniz varsa yılın ilk 3 ayı yaptıklarınızı ticari anlamda değerlendirmelisiniz. Küçükte olsa bir başlangıç kendinize olan güveninizi tazelerken ayaklarınızın üzerinde durabilmenin verdiği güven sizleri daha cesaretli kılacak. İş hayatınızda finansal konularda yılın ilk 2 ayı birden fazla müdür yada yetkilinin fikir ayrılıkları yaşaması maaşınızla ilgili beklediğiniz artışı geciktirebilir ENDİŞELENMEYİN! Şubat sonuna doğru zam yada ikramiye alabilirsiniz.

  Süreklilik arz etmeyen bir işiniz varsa bu sure içinde daha profosyonel düşünmeli işinizi sürekli hale getirmek için sosyal ilişkilerinize önem vermeli istemeyi bilmelisiniz! İletişimin gezegeni Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Ailenizi de ilgilendiren geçmişe dayalı bir takım konu ve olayları gündeminize getirecek. Geçmişte çözüme kavuşturulmamış sürüncemede kalmış pek çok meselenin iç yüzü tüm çıplaklığı ile ortaya çıkabilir ve bunun sonucunda alınan yeni kararlar aile bağlarınızı güçlendirirken maddi konularda da ortaklaşa hareket etmenin avantajları ile karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken konular özellikle evli Yay’lar eşinizi arkadaşlarının yaptığı yanlış davranışlardan sorumlu tutar tarzda hareket etmemek olmalı, Ayrıca resmi evraklar anlaşmalar dikkat gerektiren konularda yeni bir başlangıç yapmamak olmalı.

  Merkür 2nci ‘’R’’ Geri hareketi 7 Haziranda Yengeç burcunda başlayacak 18 Haziranda İkizler burcuna geçiş yaparak 2 Temmuzda ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Merkür 3ncü ‘’R’’ Geri hareketi 4 Ekimde Akrep burcunda başlayacak 11 Ekimde Terazi burcuna geçiş yaparak aynı burçta 25 Ekimde ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni 2 Mart Terazi burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak ve 20 Mayısta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek…

  Yılın Şifresi: Her doğan günle yenileniyor arınıyor güce ve sağlığa kavuşuyorum. Yeteneklerimin mükafatını bolluk ve bereketle alıyorum…

  2014 Kova burcuna genel bakış

  Başkalarının yaptığı yanlış seçimlerin sorumluluğu üstlenmekten kaybettiklerinizin hesabını yapmaktan ve geçmişle yaşamaktan bitmiş bir ilişkinin hüznünü yaşatmaktan yorulmadınız mı? Cevabınız EVET ise şimdi hayatınızı daha keyifli hale getirecek arayışlar başlangıçlar yapmak için hazırsınız demektir! 2014 Enerjileri başkaları için yaşamaktan başkalarının üzerinizde kurmaya çalıştığı hakimiyete son verip hatanızla sevabınızla kendiniz olmanız için destekliyor sizleri. Ruhunuzu özgür bırakın ve içinizden gelenleri gür bir sesle haykırın hayata…

  Yılın ilk 2 ayı ortaklaşa işleri olan Kova’lar ayrıntılara önem verin ve kontrollü davranmaktan çekinmeyin. Çekinmeyin ki birlikte çalıştığınız insan eteğinde ki taşları döksün Ak Kara ortaya çıksın ve her iki taraf içinde kazançlı olacak kararlar alınsın. Siz kariyer hayatınızda mucizeler yaşamasanızda hızlı ilerlemeler kaydedecek mesleki başarınızla bulunduğunuz sektörde adınızdan sıklıkla söz ettireceksiniz. Finansal konularda özellikle yılın 2nci yarısı Haziranla birlikte beklentileriniz çok üzerinde gelirler elde ederek işinizi büyütebilir. Kendi işinizin patronu olabilirsiniz. İletişimin gezegeni Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek iş ve finansal konularda etkili olacak.

  Bu dönemde internet üzerinden alışveriş te bulunmak finansal kaynakları değerlendirmek kayıplara neden olabilir. Yeni iş teklifleri alım satımlar için de beklemede kalınması gereken bir dönem. İmza altına almanız gereken evraklar varsa bu sure içinde okuduğunuzu anladığınızdan emin olun aksi halde ilerleyen zaman içinde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Merkür 2nci ‘’R’’ Geri hareketi 7 Haziranda Yengeç burcunda başlayacak 18 Haziranda İkizler burcuna geçiş yaparak 2 Temmuzda ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Merkür 3ncü ‘’R’’ Geri hareketi 4 Ekimde Akrep burcunda başlayacak 11 Ekimde Terazi burcuna geçiş yaparak aynı burçta 25 Ekimde ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek.

  Yılın Şifresi: Beni ben yapan değerlerime sahip çıkıyorum. Tekrarlardan uzaklaşıp yeni başlangıçlara AŞK’la yürüyorum…

  2014 Boğa burcuna genel bakış

   

  Gökyüzü karşıt burcunuz Akrep’te ilerleyen Yıldızların öğretmeni Satürn’ün yaşamın hemen her alanında aşktan işe sağlıktan aileye zorlayıcı sınavları ile sıkıntılardan daha güçlü bir şekilde çıkabilmeyi mücadelenin sonunda başarıya ulaşabilmeyi sahip olduğunuz gücün farkındalığını kazandırdı sizlere. Şimdi gücünüzü ele alın! 23 Aralığa kadar Akrepte’ki seyrine devam edecek olan Satürn enerjisini engellerin aşmak için olduğunun bilinci ile yenilgiyi yengiye karanlığı aydınlığa çevirmek için kullanın. Satürn geçişlerinde hayatımızın bir dönemi kapanır ve yeni bir dönemi başlar. İşte bu yüzden Satürn’ile sınavlarınızı en başarılı şekilde vermeye çalışmalısınız. Satürn; Bilgeliğe ve başarıya ulaşmanın öğreticisi karmik bir gezegendir. Başarı ve bilgelikte hiçbir zaman için zorlayıcı olaylar deneyimlemeden gelmez. Ruhunuzu yüceltip gerçek saflığa ulaşabilmeniz için gerekli olan da budur belki’de…

  2014 te ise ruhsal dünyanızda ki olağanüstü gelişim ve farkındalık yaşamınızın her alanında daha kontrollü yaşananların olgunluğu ve ruhunuza kattığı BİLGELİ’ği ile değerlendirmelerde bulunup kararlılıkla uygulamaya geçirecek olmanızın maddi manevi zenginliklerini yaşatacak sizlere. Yıldızların öğretmeni SATÜRN’ün sınavları ağır mükafatı da paha biçilemeyecek kadar büyük ve kıymetlidir! Sınavı verin ve sabırlı doğanızın mükafatını en güzel hali ile alın hayattan! Yılın ilk 2 ayı iş hayatınızda yetenek ve becerilerinizin mükafatını almaya başlayacak gizli düşmanlar ve rakipleriniz tarafından üzerinizde kurulmuş baskı ve oyunlardan özgürlüğünüze kavuşacaksınız. Bu dönem içinde hukuksal sorunlarınız varsa haklılığınız ispatlanacak bunun manevi huzuru ve meslek hayatınıza yansıyan başarısı ile kariyer hayatınızda güçlü başlangıçlara doğru yol alacaksınız. İletişimin gezegeni Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Bu tarihler arasında taşınma satın alma gibi konularla ilgili düşünceleriniz varsa beklemeli geri hareket tamamlandıktan sonra harekete geçmelisiniz. Merkür etkisi ile aracınız varsa problemler yaşayabilirsiniz. Aracınız için gerekli bakımları yaptırmak olası bir sorunun önüne geçebilir. Merkür geri hareketinin sizler için en güzel yansıması kaybettiğiniz sizin için değer taşıyan bir evrak yada eşyanızı bulabilirsiniz…

   

  2nci ‘’R’’ Geri hareketi 7 Haziranda Yengeç burcunda başlayacak 18 Haziranda İkizler burcuna geçiş yaparak 2 Temmuzda ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. 3ncü ‘’R’’ Geri hareketi 4 Ekimde Akrep burcunda başlayacak 11 Ekimde Terazi burcuna geçiş yaparak aynı burçta 25 Ekimde ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Bu tarihlerde yaratıcılık gereken işlerinizle ilgilenebilir var olan şartları daha iyi hale getirmenin yollarını araştırarak kararlar alabilirsiniz. Yılın ilk 3 ayı evli Boğa’lar eşinizle uyumlu olmaya çalışmalı inatçı tutumlardan ve tartışma ortamlarını yaratacak davranışlar içinde olmaktan her ikinizde uzak durmalısınız. Olağan karşıladığınız sabırlı davrandığınız konularda tahammülünüz zayıf kalabilir! Seviyor ve seviliyorsanız öfkenin Aşk’ı sarsmasına izin vermemeli iletişime önem vererek karşılıklı olarak birbirinize anlayışlı davranmalısınız. Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni Mars ‘2 Mart Terazi burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak ve 20 Mayısta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek… Bu enerji sizleri sağlığınızla ilgili konularda dikkatli ve duyarlı olmanız yönünde uyarıyor. Bu tarihler arasında en ufak bir sağlık probleminizi önemsemeli ve mutlaka uzman bir hekime gidip gereken önlemleri almalısınız. Siz size değer vermezseniz; Kim size değer verir’ki! Ayrıca Mars enerjisi yeni tanıdığınız ya da tanıyacağınız insanlarla iş ilişkilerinizde aceleci davranmamanız için de uyarıcı var olan şartları korumalı içinize sinmeyen hiç bir işin ilişkinin içinde hatır gönül yada iyi görünen şartları için yer almamalısınız. Dönüşümün endişelerin bitiş ve başlangıçların karanlıktan aydınlığa geçiş ölüm ve doğumun gezegeni; PLUTON 14 Nisan da Oğlak burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak 23 Eylül’ de ‘’D’’ doğru hareketine devam edecek. İşte bu zamanlar sizin için çok iyi değerlendirilmesi gereken kendinize olan güveninizi ortaya koymanız sizi aşağıya çeken yoran kıran zorlayan herşeye DUR demeniz iş eğitim ve özel yaşamınızda gerçek dostlardan güçlü kişilerden gelecek olan şansları fikir ve önerileri çok akıllıca değerlendirerek kendinize büyük hedefler koyarak ilerlemeniz gereken özel süreç… Gökyüzünün mesajı çok net sizlere mesajı iyi kavrayın ve ilerleyin Göklerin rehberliğinde…

  Temmuz ayı özel yaşamınızda ailevi bağlarınızı güçlendirip yeniden yapılandıracak size sevgiyle bağlı bir eşiniz varsa romantizm ve aşkın enerjisi her ikiniz içinde maddi manevi güzelliklerin paylaşımı ile çok daha özel bir hal alacak. Sorunlu ve tek taraflı fedakarlıkla sağlam bir temel üzerine kurulmamış bir beraberlik içindeyseniz kararlar alacak ve daha fazla üzülmemek için kendinizi ilişkiden soyutlayarak yanlız kalmayı tercih edeceksiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Boğa’lar Temmuz ayı enerjileri aşk hayatınıza oldukçu olumlu gelişmeleri getirmekte… Kalbiniz aşkın sıcaklığı sizi anlayan ruhunuzu sevgiyle yücelten özel bir insanla buluşturabilir. Sosyal hayatınıza önem verin geçmişin olumsuz izlerini ardınızda bırakın ve anın size sunduğu güzelliklerin içinde yer almayı seçin… Maddi manevi şansınız yükselmişken ileriye dönük yatırımlar gerçekleştirebilir. Yurt dışı kaynaklı ortaklıklar iş birlikleri ile işinizle ilgili oldukça iyi fırsatlar yakalayabilir kısa sure içinde hızlı ama güvenli bağlar kurarak uzun vadede devam edecek finansal anlamda sizleri çok iyi şartlara kavuşturacak işlerin baş kahramanı olabilirsiniz… Kendinize güvenin inanın ve ilerleyin…

   

  Yılın şifresi: Sevginin en yüce halini tüm saflığı ile yaşıyor AŞK’la çalışıyor üretiyor Zenginliği AŞK’la karşılıyorum…

  2014 Yengeç burcuna genel bakış

   

  Gökyüzü öncelikle sağlık sorunları olan Yengeç’lerin yüzünü güldürecek enerjileri müjdelemekte. Ruh ve bedensel sağlık problemlerinizde yaşanacak iyileşmelerle ‘’BEN’’demeyi öğrenecek sizi yoran hırpalayan yorucu her şeyi söküp atacaksınız hayatınızdan! RİSK almaktan korkamayın ve isteklerinizi gerçekleştirmek için MEYDAN okuyun Hayata. Yıllardır mücadele edip emek verdiğiniz karşılığını alamadığınız herşeyi dönüşü olmayan bir yolculuğa göndereceksiniz de diyebiliriz. Yaşam tarzınızda köklü değişimler söz konusu önceliği kendinize verecek güçlü sezgilerinizin rehberliğinde kararlar alacak başarı ile uygulayacaksınız. Yılın ilk 3 ayı iş ve özel yaşamınızda yapacaklarınızı planlamalı ve uygulamaya geçmelisiniz. İş hayatınızda cesaretli davranmalı ve başkalarının sizi yönlendirmesine müsade etmeden kendi doğrularınızın mücadelesini vererek hareket etmelisiniz. Hazirana kadar alım satımlar ve ortaklıklarda kredi başvurusunda bulunmak gibi konularda dikkatli olmanızda yarar var. Finansal konularda olumlu bir yıldasınız doğru zamanı beklemek kaydıyla. Ek bir iş aracılığı ile gelirlerinizde artış yaşanabilir. Uzun vadeli finansal yatırımlar hayatınızın en büyük ve şanslı güvencesi olabilir.

  Evinizi yenilemek ya da bir araç satın almak istiyorsanız Temmuz ayında ki enerjileri beklemelisiniz. Çocuk sahibi Yengeç’ler yürümeyen bir evliliği onun için sürdürmekten yorulduysanız ve çocuğunuzla ilgili endişeleriniz varsa KORKMAYIN! Hem sizin hem de çocuğunuz için doğru olanı yapacak cesareti gösterin. İletişimin gezegeni Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Merkür geri hareketlerinin olacağı tarihlerde iş ve özel yaşamınızda kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat edin. Gizlilik önem kazanmakta fikirleriniz çalınabilir! Özel yaşamınızla ilgili bir anlık öfke yada duygusallıkla yaptığınız paylaşımlarınız başınızı ağrıtabilir DİKKATLİ olun. 2nci ‘’R’’ Geri hareketi 7 Haziranda Yengeç burcunda başlayacak 18 Haziranda İkizler burcuna geçiş yaparak 2 Temmuzda ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. 3ncü ‘’R’’ Geri hareketi 4 Ekimde Akrep burcunda başlayacak 11 Ekimde Terazi burcuna geçiş yaparak aynı burçta 25 Ekimde ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni Mars geçişleri ve ‘’R’’ hareketi: 2 Mart Terazi burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak ve 20 Mayısta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek…

  Mars bireysel olarak enerjinin kişisel teşebbüslerimizin gezegenidir. Mars ın enerjisi yürümeyen bir evliliği büyük bir çıkmazın içine sürükleyebilir ve kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Sabırlı olun ve tartışmalardan kaçının. Mars geri hareketini tamamladıktan hemen sonra da kararınızı hayata geçirmek için gerekeni yapın. Yine bu tarihlerde aile büyükleri ile ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Yılın 2nci yarısında ise Jüpiterin olumlu etkileri ile Aşk hayatınızda gerçek huzuru bulacak devam eden sevgi dolu bir beraberlik içindeyseniz eşinizle çok daha yakın olacak ve birbirinize şans getireceksiniz. Bekar Yengeç’ler sizlerde bu dönemde eski eş yada sevgilinizin ısrarla geri dönme isteği ile karşılaşabilirsiniz. Duygularınızla değil Mantığınızla hareket edin. Yılın ilerleyen zamanlarında yeni insanlar tanıyabilir yeni başlangıçlar değer verip değer göreceğiniz bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. Seçim sizin….

   

  Yılın Şifresi: Geçmişin ağırlıklarını ardımda bırakıyor, Yeniliğe Aşka başarıya sağlığa Aşkla yürüyor başaracağıma tüm kalbimle inanıyorum…

  2014 Başak burcuna genel bakış

   

  Gökyüzü şikayet ettiğiniz konularda isyankar bir tutum sergilemeden çözüm odaklı davranarak şartları iyileştirmek için çaba göstermenizin gerekliliğine işaret etmekte. Gökyüzünün sizler için mesajı: Ayrıntıların esiri olma ve zamanı yakala! Yılın ilk 3 ayı maddi konularda beklediğinizi bulamayabilir yeni arayışlar içine girme eğiliminde olabilirsiniz. Korku ve endişelerinize kapılarak anlık kararlar verirseniz pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Merkür etkisi geçmişle ilgili yarım kalmış konular ilişkiler gündeminize gelebilir. Dargın olduğunuz eş yada sevgilinizle yeniden bir araya gelebilir yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Aynı şekilde işinizle ilgili konularda da alacakların tahsili elinizden kaçan bir fırsatın daha iyi şartlarda karşınıza çıkması da bu dönemin getirileri arasında.

  Merkür 2nci ‘’R’’ Geri hareketi 7 Haziranda Yengeç burcunda başlayacak 18 Haziranda İkizler burcuna geçiş yaparak 2 Temmuzda ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Merkür 3ncü ‘’R’’ Geri hareketi 4 Ekimde Akrep burcunda başlayacak 11 Ekimde Terazi burcuna geçiş yaparak aynı burçta 25 Ekimde ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni Mars geçişi ve ‘’R’’ hareketi: 2 Mart Terazi burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak ve 20 Mayısta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek… Mars bireysel olarak enerjinin kişisel teşebbüslerimizin gezegenidir. Mars transiti boyunca aileniz yakın çevrenizde bulunan arkadaşlarla ilişkilerle problemler yaşayabilir finansal anlamda sizden beklentiler yükselebilir bu sürede kendinizi baskı altında hissederek yardımcı olma eğilimi gösterebilir ve iyi niyetinizin kurbanı olabilirsiniz. Bu dönemde duygularınızla değil mantığınızla hareket etmeli ve başkasına yardımcı olmaya çalışırken kendinizi zor bir duruma sürükleyecek bir davranış içinde olmamalısınız. Yine bu dönemde yeni bir ilişkiye adım attıysanız karşınızda ki insanı tanımaya çalışın. Mars enerjisi yüksek bir gezegen geri hareketi süresince uzun seyahat ve yolculuklarda problemler getirebilir. Araç kullanırken dikkatli olmalı sert ve ani hareketler yapmamaya özen göstermelisiniz. Aşkta şanslı döneminiz Temmuz ayıyla birlikte başlıyor…

  Haziran ayından itibaren finansal gelirlerde artış iş hayatınızda ki istikrarlı gelişmeler kendinizi çok daha huzurlu hissederek verimli çalışmanızı sağlayacak. Evli Başak’lar bu dönemde eşten gelecek destekle yeni bir eve taşınabilir hayalini kurduğunuz evin sahibi olabilirsiniz. Dönüşüm endişe bitiş ve başlangıçlar karanlıktan aydınlığa geçiş ölüm ve doğumun gezegeni Pluton 14 Nisan da Oğlak burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak 23 Eylülde ‘’D’’ doğru hareketine devam edecek… Bu güçlü gezegenin sizlere yansıyan enerjisini iyi değerlendirmeli yapabileceklerinizin potansiyelinizin farkına vararak başarılı çıkışlar yakalamak için kullanmalısınız. Zorlukları dünde bırakın geçmişin kalp kırıklıklarını hüzünlerini iyileştirmek için çaba gösterin ve kendinize güvenin. Bu dönemde eğitim hayatınızda da olumlu gelişmeler söz konusu. İstikrarlı bir dönemin kapıları sizlere aralanmışken ayağınıza gelmiş fırsatı yeteneklerinizle zenginleştirin. Bekar ve ilişkisi olmayan Başak’lar aile büyükleriniz vasıtasıyla tanıyacağınız biri hayat arkadaşınız olabilir….

   

  Yılın şifresi: Özgür irademe güveniyor yeteneklerimi kararlılıkla ortaya koyuyor başarıya ve isteklerime ulaşabilmiş olmanın mucizelerini yaşıyorum…

  2014 Akrep burcuna genel bakış

  2007′den bu yana yaşamınızda süregelen haksızlıklar yanılgılar kayıplardan sonra yeniden yapılanacağınız unutttuğunuz heyecanları tüm coşkusuyla deneyimleyeceğiniz tutsak tutulduğunuz zincirlerinizi kıracağınız çok özel bir yıl karşılıyor sizleri… Yıldızların öğretmeni Satürn iradenizi ortaya koymanız yaşadıklarınızı akıl süzgeçinden geçirip yaşamınıza aktarmanız ve son 5.5 sene de deneyimlediklerinizin farkındalığı ile yaşamınızda yeni bir sayfa açmanız için destekliyor sizi. Hayat tahta kalem sizsiniz! Yazmaya başlayın öyleyse! Alınan derslerin olgunluğu ile…

  Yılın 3 ayı iş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş arıyorsanız bu dönemde kapıları çalmalı başvurularınızı yüz yüze yaparak ısrarcı olmalısınız. Ortaklıkları olan Akrepler sizlerde ortağınızın sizden sakladığı bir takım gerçekleri öğrenebilir iş ve arkadaşlık ilişkinizi bitirerek işinizin kontrolünü tamamen kendiniz alabilir ikili ilişkileriniz ve dostlarınız aracılığı ile kısa sure içinde istikrarı yakalayabilirsiniz. İletişimin gezegeni; Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Merkür ‘’R’’hareketi sırasında evli Akrep’ler sorunlu bir ilişkiniz varsa şiddetli tartışmalar hakaret varan kırıcı sözler duyabilirsiniz eşinizden. Sakin olun ve bir anlık öfkenin nelere mal olabileceğini düşünerek hareket edin. Yine bu süreç içinde hukuksal konularda resmi dairelerle ilgili bir takım prosüdürlerle karşılaşabilirsiniz. Hakkınızı aramalı ve olası bir yanlışı düzeltmek için çaba göstermelisiniz.

  Merkür 2nci ‘’R’’ Geri hareketi 7 Haziranda Yengeç burcunda başlayacak 18 Haziranda İkizler burcuna geçiş yaparak 2 Temmuzda ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Merkür 3ncü ‘’R’’ Geri hareketi 4 Ekimde Akrep burcunda başlayacak 11 Ekimde Terazi burcuna geçiş yaparak aynı burçta 25 Ekimde ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Yönetici gezegeniniz; Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni Mars geçişleri ve ‘’R’’ hareketi: 2 Mart Terazi burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak ve 20 Mayısta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek… Mars bireysel olarak enerjinin kişisel teşebbüslerimizin gezegenidir.

  Yılın Şİfresi: Gerçekleri kabulleniyor, Korku ve kaygılarımdan uzaklaşıyor, Cesaretle yeni başlangıçlar yapmayı seçiyorum.

  2014 Oğlak burcuna genel bakış

  Aşk’ın mucizevi iyileştirici gücünü iliklerinize kadar hissedeceğiniz yenilenip güçleneceğiniz bir yıl karşılıyor sizleri. Yeniliklere, Değişimlere, Özünüze sadık kalarak gelişmeye HAZIR olun! Bilinçaltınızda yaşanan çatışmaların yansıttığı olumsuzlukların farkına varın ve yüzleşin kendinizle yaşanmışlıklarınızla; Sizler Satürn’ün ciddi ve güçlü insanlarısınız gücünüzü ele alın ve cesaretle çıkın hayatın her rengini içinde barındıran o büyük sahnesine en yalın en duru en olgun en BİLGE halinizle! 2008′den bu yana aklınızın ucundan dahi geçmeyen bir çok olay bitiş ve başlangıçlar yaşadınız acısıyla tatlısı ile farkına varamadan değerlendiremeden size sunulanın kıymetini bilemeden ne olup bittiğinin akıp gitti zaman…

  Yılın ilk ayı sizler için geçmişin tozlu rafları arasında yerini alacak pek çok meseleye son noktayı koymanız ve yeni başlangıçlara yol almanız için pek çok fırsatla karşılaştıracak sizleri gideceğiniz yolda keskin bir viraj alacağınız ve başarılı olacağınız özel bir dönem. Yılın ilk 6 ayı iş ve özel yaşamınızda iş birlikleri anlayış ve yeniliklere açık olmak uzun zamandır yaşadığınız finansal sorunları aşmanızı sağlayacak. Ek bir iş yapmaya başlayabilir ve zorlanarak ödedidiğiniz pek çok borcunuzu kısa sure içinde kapatabilirsiniz. Aşk ve evlilik hayatınızda da pozitif yaklaşımlarınız kendinizle yaptığınız yüzleşme sonunda çözüm odaklı davranmanız eşinizle ilişkinizi çok daha keyifli bir hale getirecek ve birlikte geçirilen her an farklı bir anlam ve güzellik barındıracak sizler için. Eşinizi gerçekten seviyorsanız ilişkinize sahip çıkın ve birlikte zorlukların üstesinden gelebilmenin zaferinin tadını çıkarın. İletişimin gezegeni Merkür ilk ‘’R’’ Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek.

  Merkür geri hareketi süresince eski eş yada sevgilinizden kaynaklanan sorunlar gündeminize gelebilir. Nafaka miras gibi konularla ilgili aleyhinize gelişen konularda yakalayacağınız küçük bir ayrıntı bir anda her şeyi lehinize çevirebilir ve haksızlıklar bir anda sonlanabilir. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken konu hırsızlıklar ve kayıplar elektronik eşyalarınız bilgisayar telefon ve ofis eşyalarınızla sıkıntılar yaşayabilir. İletişimde işinizle ilgili zamanında yerine ulaşmayan evraklar yüzünde zor durumda kalabilirsiniz. Merkür 2nci ‘’R’’ Geri hareketi 7 Haziranda Yengeç burcunda başlayacak 18 Haziranda İkizler burcuna geçiş yaparak 2 Temmuzda ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek.Merkür 3ncü ‘’R’’ Geri hareketi 4 Ekimde Akrep burcunda başlayacak 11 Ekimde Terazi burcuna geçiş yaparak aynı burçta 25 Ekimde ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek.

  Yılın Şifresi: Bilinçaltımın yorucu enerjilerinden sıyrılıyor, Beyazın ışığına aşkla yürüyorum. Kendimi sevmeyi öğreniyor sevginin güçlü enerjisi ile yaşamın güzelliklerini keşfediyorum.

  2014 Balık burcuna genel bakış

  Korkuları dünde bırakıp yarına cesaretle yürümeniz gereken pek çok ilki deneyimleyeceğiniz önem sıralamanızın değişeceği enerjisi oldukça yüksek ve kuvvetli bir yıl karşılıyor sizleri…. Kim kalmalı Kim gitmeli? Bırakın giden gitsin… Kalması gerekenler kalmayı tercih edenler sizi gerçekten seven anlamak için çaba gösteren size değer verenlerdir… İnsanları Ya olduğu gibi kabul edin yada zihninizde yarattığınız hali ile çevrenizdekileri şekillendirmekten vazgeçerek gerçekçi davranın.

  Yılın ilk 3 ayı arkadaşlık ilişkilerinizde yaşanacak gelişmeler pek iç açıcı olmayabilir. Güvendiğiniz dağlara kar yağabilir. Menfaat çatışmaları insanların gerçek yüzünü ortaya dökebilir. Finansal konularda arkadaşlarınızın taleplerini duygusal yaklaşımlarla yerine getirirseniz zamanında gerçekleşmeyen ödemeler yüzünden zor durumda kalabilir sahip olmadığınız bir şeylerin ödemesini yapmak zorunda kalabilirsiniz. Maddi zorluğu bir yana manevi zorluğu daha da ağır olabilir sizler için. Bu sebepten öncelik SİZ’siniz sizin mutluluğunuz sizin ne istediğiniz başklarının ki değil! İletişimin gezegeni Merkür ilk ‘’R’’

  Geri hareketi 6 Şubatta Balık burcunda başlayacak 28 Şubatta ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Bu dönemde iş değişikliği iş başvuru yapmayı düşünüyorsanız beklemede kalmalısınız gittiğiniz yerlerde istediğiniz izlenimi bırakmakta zorlanabilirsiniz. En iyisi retro sonrası görüşmeler yapmak olacak sizler için. Merkür geri hareketi süresince özel yaşamınız ve arkadaşlık ilişkileriniz konusunda dikkatli olmalı kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat etmelisiniz. Aksi halde eş ya da sevginize yalan yanlış aksettirilen konular yüzünden gerginlikler yaşayabilirsiniz. Merkür 2nci ‘’R’’ Geri hareketi 7 Haziranda Yengeç burcunda başlayacak 18 Haziranda İkizler burcuna geçiş yaparak 2 Temmuzda ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek. Merkür 3ncü ‘’R’’ Geri hareketi 4 Ekimde Akrep burcunda başlayacak 11 Ekimde Terazi burcuna geçiş yaparak aynı burçta 25 Ekimde ‘’D’’ doğru ilerlemeye devam edecek.

  Yılın Şifresi: Yaşamın güzelliklerini görmeye niyet ediyor, Bana bahşedilen şansı bereketi huzuru aşkı başarıyı tüm kalbimle sevgiyle kucaklıyorum.

  Astrolog Şenay YANGEL

  Kaynak: mahmure.com

       
    
 • Benzer Yazılar
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
  Milli Piyango En Çok Çıkan Rakamlar
  Milli Piyango En Çok Çıkan Rakamlar
  Öğretmenler Günü
  Öğretmenler Günü Hediye Tavsiyeleri
  Hayırlı Cumalar Tebrikleri (10)
  Resimli Cuma Mesajları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>