• 2014 Yılbaşı Televizyon Programları

  Yeni yıla evde ailesi ile birlikte girecekler için televizyonda neler var. Yılbaşı gecesi tv yayın akışları hakkında sizleri bilgilendirmek istedik.

  Yılbaşında her kanalın dizilerinde genellikle yılbaşı özel bölümleri yılbaşı gecesi ekranlarda görecek olduğumuz görüntülerin başında geliyor. Bunun yanı sıra farklı eğlence programları da yine yılbaşı gecesi ekranlarda göreceğimiz görüntülerden bazıları. Şimdi sözü fazla uzatmadan ulusal kanalların yılbaşı gecesi programlarını sizlere sunalım.

  TRT 1

  Trt nin sevilen dizisi Seksenler özel bölümü ile yılbaşında yine karşımızda.

  19:50   Seksenler – ‘Seksenler’ dizisi yılbaşı özel bölümüyle ekranlara geliyor.

  23:00   Yılbaşı Eğlencesi – Beni Böyle Sev oyuncularıyla,  Zara ve Mustafa Ceceli’nin katılacağı özel eğlence programında çeşitli sürprizler olacak.

  STAR 

  Star da yine yılbaşında Acun Showlarını izleyeceğiz. Ama geceye damgasını vuran ise Bir çok ünlü sanatçının birlikte düet yapacakları Unutulmaz Düetler Saygıyla programı uzun zaman hafızalardan silinmeyecek türden olacağa benziyor. Çünkü düette yok yok…

  20:00  O Ses Türkiye Yılbaşı Özel – Bu özel bölümde geçen yılbaşında olduğu gibi yine ünlü konuklar sahnede şarkı söylerek jüriyi etkilemeye çalışacak. Ebru Gündeş’in yerine konuk jüri olarak Hülya Avşar program kadrosunda yer alacak.

  23:00  3 Adam Yılbaşı Özel – Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak’ın sunduğu 3 Adam programının yılbaşı özel bölümü ekranda olacak.

  00:30  Unutulmaz Düetler Saygıyla – Bir çok ünlü sanatçının yapacağı düetler.

  KANAL D

  Kanal d ise bu yıl bizi güldürmeyi amaçlamış Cem Yılmaz ve ardından Tolga Çevik showları izlemeye değer.

  20:00  CM101MMXI Fundamentals – Cem Yılmaz’ın gişe rekorları kıran CM101MMXI Fundamentals Gösterisi Tv de ilk kez ekranlara gelecek.

  23:00  Arkadaşım Hoşgeldin – Tolga Çevik Ve Ezgi Molalı yeni Komedi Dükkanı ‘Arkadaşım Hoşgeldin’ Yılbaşı Özel – Kibariye, Volkan Konak ve Mustafa Sandal’ın da konuk olduğu özel bölümü yayınlanacak.

  SHOW TV

  20:00   Bir Milyon Kimin? – Okan Bayülgen, Gülben Ergen ve Bülent Özveren’in jüri koltuğunda oturduğu ve Pelin Çift’in sunduğu yarışma programı B1R M1LYON K1M1N? yılbaşı akşamında 1 Milyonu sahibiyle buluşturacak.

  23:00   Bülent Ersoy Show Yılbaşı Özel – Orhan Gencebay ve Sibel Can program konukları

  ATV

  20:00   Kim Milyoner Olmak İster – Kenan Işık’ın sunduğu sevilen yarışma programının yılbaşı özel bölümünde ünlüler yarışacak. Yılbaşı Özel bölümünde Ali Şen ,Hakan Yılmaz ve Şebnem Bozuklu yarışacak.

  22:00  Doksanlar  – ‘Doksanlar’ dizisinin yılbaşı özel bölümü yayınlanacak.

  FOX TV

  20:15   Çocuklar Duymasın – ‘Çocuklar Duymasın’ dizisi daha önce birçok kez olduğu gibi bu yılbaşında da özel bölümüyle ekranlara geliyor.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
  Milli Piyango En Çok Çıkan Rakamlar
  Milli Piyango En Çok Çıkan Rakamlar
  Öğretmenler Günü
  Öğretmenler Günü Hediye Tavsiyeleri
  Hayırlı Cumalar Tebrikleri (10)
  Resimli Cuma Mesajları
 • 2 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. kanal d deyiz o zaman…

  2. BENCEDE CEM YILMAZZZ

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>