• 2014 Yeni Sezon Erkek Hırka Modelleri

  Sonbahar- Kış sezonunda gömleğinizin üzerine giyebileceğiniz ve sizi soğuk havalarda ısıtacak en güzel erkek hırka modelleri ile birlikte karşınızdayız. Bu kış üşümeyeceksiniz diyerek birbirinden şık erkek hırka çeşitlerini sizler için araştırdık.

   

  Marka bağımsız yaptığımız çalışmalar sonucunda bir çok ünlü markanın bu sezonda erkekleri üşütmemek adına vitrinlerini süsleyen en şık erkek hırka modellerini sizlere sunduk. Resim galerimizi ziyaret ederek sizde kendinize uygun bir hırka modeli tercih edebilirsiniz.

  Erkekler kadınların aksine hırkayı daha çok resmi kıyafetler ile birlikte giyerler. Bunun içinde erkek için en güzel hırka modeli fazla kalın olmayan ve ceketin altında sırıtmayacak bir model olmalıdır. Kumaş veya kadife pantolon üzerine giyilen bir gömlek ve ceket fazla sıcak tutmayacağı için, bir çok erkek gömleğin üzerine hırkayı tercih eder. Onun içinde gömleğinin esnekliğini fazla zorlamayacak ince hırka modelleri çoğu erkek için öncelikli tercih sebebi olmuştur.

  Bu sezon da geçen yıllarda olduğu gibi erkeklerin en çok tercih ettiği hırka modelleri daha sade ve gösterişten uzak tek renklerden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra iki rengin sade karışımı da en çok tercih edilen erkek hırka modelleri arasında gelmektedir.

  Spor giyinmeyi seven erkekler için de el işi dokuma hırka modelleri tercih sebebi olabilir. Hem daha kalın olması hem de bir kaban gibi sıcak tutması sebebi ile birçok erkeği örgü hırka modellerini tercih etmektedir.  Örgü erkek hırka fiyatları ise dokuma tezgâhlarında ve makinelerde işlenen hırkaların aksine biraz daha pahalıdır. Sonuçta örülen hırkada bir el emeği ve göz nuru vardır ve bu da el işi hırka fiyatlarına yansımaktadır. Size hırka veya kazak örecek bir kız arkadaşınız veya eşiniz yoksa en yakın bir babaanneye gidebilirsiniz.  Erkek Örgü hırka fiyatları kullanılan ipin kalitesine göre 25-30 TL arasında bir maliyete sahiptir. Bir o kadar da el emeği ve göz nuruna sayarsak güzel bir el örgüsü erkek hırka modelinin fiyatı 50-60 TL yi bulmaktadır.

  Yeni sezonda içinizi ısıtacak ve şıklığınıza şıklık katacak birbirinden güzel yeni model ve tasarımlarda buluşmak dileğiyle… Keyifli alışverişler…

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>