• 2014 Yeni Sezon Dantel Oda Takımları

  Dantel bütün hanımların vazgeçilmezi arasında ye alır. Çünkü hem kullanışı açısından hem de görüntüsü açısından evlere şıklık katar.

  Dantel örgü modelleri, genç kızların çeyizlerinin, kadınların evlerinin vazgeçilmezleri arasındadır. Geçmişe baktığımızda bir kız evlenirken onun zenginliği çeyizindeki çeşitlilikten, dantel örneklerinden, dantel motiflerinden, el işi işlemelerinden belli olurmuş.

  Dantel el işi oda takımları, yatak odası takımları, mutfak takımları önemini yitirmiş gibi gözükse de aslında mutlaka her evlenen genç kızın çeyizinde en az bir tane bulunur. Çünkü gerek emeği açısından gerekse görüntüsü ve şıklığı açısından evlere çok farklı bir hava katar. Masanın üzerine serdiğimiz o dantel masa örtüsü o asmaya çok daha şıklık katar. Yatak odasında ki gerek çarşafımızın kenarlarında ki danteller gerekse komedinin üzerinde ki danteller evimizde olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır.

  Pike Takımı Örnekleri için Pike Takımı Modelleri ve Örnekleri makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

  2014 Yeni Sezon Dantel Oda Takımları

       
    
 • Benzer Yazılar
  Bahara Özel İğne Oyası Şal Modelleri
  2017 En Yeni İğne Oyası Modelleri
  2017 Havlu Kenarı Örnekleri 5
  2017 Havlu Kenarı Örnekleri
  Yemeni Oyaları
  2015 Yeni Tığ Oyası Örnekleri
  Tığ İşi Bayan Örgü Bluz Modelleri
  Baharlık Örgü Bluz Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>