• 2014 Yeni Sezon Bambi Babet Modelleri

  Sevgili hanımlar bugün sizlerle birbirinden şık, güzel rahat 2014 bambi babet modelleri ile buluşturuyoruz.


  Babet yılın her mevsimi rahatça ve kolayca kullanabileceğiniz bir ayakkabı türüdür. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarının vazgeçilmezidir. En çok tercih edilmesinin ana nedeni hem rahat hem de her kıyafetin altına kolayca kombin edilebilmesinden gelmektedir.

  2014bayan babet modelleri arasında rahatça alabileceğiniz ve en çok tercih sıralamalarında yer alan bambi bayan babet modellerinden kendi zevkinize göre rahatça bulabilirsiniz.

  Bu sene babet modellerinde en çok tercih edilen renkler, yeşil, pudra, pembe, kırmızı yani renkli, çiçekli babetler ve cıvıl cıvıl renkler tercih ediliyor. Çünkü bu renkler hem her kıyafetin altına kolayca giyilebiliyor hem de yaza çok şık bir hava katıyor. Babet giymekle hem ayağı yormuyorsunuz hem de şık bir şekilde kıyafetin altına güzel bir ayakkabı giymiş oluyorsunuz. Özellikle bu sezonda, şık babetlerle birlikte, spor babetler de seçebileceğiniz babet modelleri arasında yer alıyor.

       
    
 • Benzer Yazılar
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
  Su Yeşili Hamile Abiye Modelleri
  Hamile Abiye Modelleri
  Bebekler İçin Tütü Etekleri
  Çocuklar İçin Tütü Etek Modelleri
  2019 Armine Pardesü Modelleri (14)
  2019 Armine Pardesü Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>