• 2014 Yeni Örgü Bebek Patikleri

  Sevgili hanımlar bebekleriniz için 2014 yılının en yeni örgü patik modelleri ve örneklerinden derlediğimiz resim galerimizle karşınızdayız.

  Birbirinden güzel ve en yeni bebek patik modelleri arasından istediğinizi seçerek bebekleriniz için kolları sıvazlayabilirsiniz. El örgüsü bebek patik modellerinde öne çıkan en yeni bebek patikleri sizlerin ellerinde şekillenirken bebeklerinizin de ayaklarında hayat bulacak.

  Bebekler için en sevimli bebek patik modelleri arasında hiç kuşsusuz hayvan motifli bebek patikleri geliyor. Makalemizde yer alan resim galerimizde birbirinden değişik hayvan motifli bebek patiklerini bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra kız bebek patikleri ve erkek bebek patiklerine de yine ayrı ayrı ulaşabilirsiniz. Ama yine de ben illa da ayrı ayrı bakmak istiyorum diyorsanız kız bebekler için Kız Bebek Patikleri 2014 ve erkek bebekler için de Erkek Bebek Patikleri 2014 makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

  Daha önceden sizlerle paylaşmış olduğumuz ve oldukça fazla kişi tarafından beğenilen Bebek Patik Örnekleri 2014 makalemizde de yine özgün örnekler bulabilirsiniz.

  Yaz aylarında ben de kendime nasıl bir patik örsem diye düşünenlerdenseniz sizleri de düşündük. Yaz aylarında da ayağınızdan çıkarmayacağınız en güzel patik örnekleri de 2014 Yazlık Patik Modelleri ve Örnekleri makalemizde sizleri bekliyor.

  Şimdi sözü daha fazla uzatmadan en güzel ve en yeni örgü bebek patik modellerine geçelim…

  2014 Yeni Örgü Bebek Patikleri

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>