• 2014 Yeni Havlu Kenarları

  2014 yılının en güzel ve özenle seçilmiş birbirinden güzel havlu kenarı modelleri ve örneklerini kadının sitesi örgü köşesinde sizlerle buluşturuyoruz.

  İğne oyası havlu kenarı örneklerinden tığ işi havlu kenarı örneklerine en yeni havlu kenarları resim galerimizde ilgili hanımların beğenisine sunuldu.

  Havlu kenarı örnekleri hemen hemen her kadının itina ile yaptığı ve çeyiz sandıklarını doldurduğu nadide modeller arasında gelmektedir. Bunun yanı sıra en özel günlerimizde misafirlerimizi evimize davet ettiğimizde de en güzel havlu kenarları ile süslenmiş havlularımızı gün yüzüne çıkarırız.

  Çoğu kadın için bir hobi olan el işi sanatının baş tacı niteliğinde sayabileceğimiz havlu kenarları kadınlar tarafından büyük bir zevk ile işlenmekte ve kullanılmaktadır.

  Havlu kenarları arasında el yüz havlusu için ayrı bir havlu kenarı örneği modeli işlenirken, mutfak havlusu kenarı örneği için bambaşka bir motif karşımıza çıkar.

  Çeyiz sandıkları ve çeyiz bohçalarının vazgeçilmezleri arasında yer alan havlu kenarları hiç şüphesiz en güzel havlu modeli ile birlikte sergilenir. Onun için de havlu kenarı örneği yaparken havlu ile uyumlu olabilecek havlu kenarı örnekleri tercih edilir. Örneğin havlu üzerinde çiçek resimleri varsa çiçek motifli havlu kenarı örneği en kullanışlı olacak havlu kenarı örnekleridir.

  Havlu kenarı örneklerini kendileri yapmak isteyen hanımlar için en güzel havlu kenarı örneklerinden oluşan makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

  2014 Yeni Havlu Kenarları Resim Galerisi

  En beğenilen havlu kenarı örneklerinden oluşan  En Güzel Havlu Kenarı Örnekleri makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

  Mutfakları için en güzel havlu kenarı örneğini yapmak isteyen hanımlar için Mutfak Havlusu Kenarı Örnekleri ve Yapılışı makelemiz yardımcı olacaktır.

  İğne oyası havlu kenarı örnekleri isteyen hanımlar İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri makalemizdeki iğne oyalarına bakabilirler.

  Son olarak da havlu kenarı örneklerinde boncuklar hakim olsun diyen hanımlar için de 2014 yılının en güzel boncuk oyalarını bünyesinde barındıran Boncuklu Havlu Kenarları 2014 makalemizdeki havlu kenarları tam da size göre.

  Renk renk desen desen ve farklı motifleri ve zevkleri bünyesinde barındıran havlu kenarı örneklerimize sizler de bir havlu kenarı örneğiniz ile katılabilir ve bizlere gönderebilirsiniz. Sizden gelen havlu kenarı örneklerini de sitemizde görmekten mutluluk duyarız.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>