• 2014 Yazlık Patik Modelleri ve Örnekleri

  Sevgili hanımlar bu makalemizde sizlere 2014 yılının yaz aylarında da ayaklarınızdan çıkarmayacağınız en güzel yazlık patik modellerini sunuyoruz.

  Patik modelleri genellikle sonbahar ve kış aylarında kullanılmakla birlikte çoğu ev hanımı da yaz kış ayağından patiği eksik etmez. Yaz aylarında patik kullanmak biraz zor olabilir. Ama kışlık patik modellerinin yerine tığ işi yazlık patik modellerinden bir tanesini çok rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Yaz aylarında çorap kullanmak istemeyen hanımlar yazlık patik örneklerinden birini kendisi ve sevdikleri için yapabilir. Yazlık patik modellerinde öne çıkan en büyük ayrıntı da kışlık patik modellerinde olduğu gibi çok sık dokunmaması ve aralarında ayağımızın hava alması için yeteri kadar boşluğun yer almasıdır.

  Yazında patik kullanmayı seven hanımlar için 2014 yılının yaz aylarında bir çok hanımın ayaklarında göreceğiniz en yeni yazlık patik modelleri ve örneklerine resim galerimizden ulaşabilirsiniz. Yazlık patik modellerinin yanı sıra önümüzdeki kış aylarına hazırlık yapmak istiyorsanız da birbirinden güzel patik modellerinin yer aldığı 2013 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri veya 2014 yılının esintisi olan patik modellerinden biri olsun istiyorsanız da En Güzel Örgü Patik Modelleri 2014 makalelerimizden birini ziyaret edebilirsiniz.

  Biz sözü daha fazla uzatmadan en güzel yazlık örgü patik modelleri ve örneklerinden derlediğimiz galerimizi sizlere sunuyoruz.

  2014 Yazlık Patik Modelleri ve Örnekleri

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>