• 2014 Yazlık Örgü Şal Modelleri ve Örnekleri

  2014 koleksiyonunda bulunan yazlık şal modellerini sizin için derledik ve beğenilerinize sunuyoruz.

  2014 sezonumuzda ki şal modelleri bütün bayanların hoşuna gidecektir eminim. 2014 yaz koleksiyonunda üzerinizde t-shirt  yada bluz yerine neden el emeği göz nuru olan şallardan olmasın ki.

  Yazlık örgü şal modelleri de sizi daha asil gösterecektir. En güzel kadın aksesuarlarından biri olan şallar 2014 koleksiyonunda sizlerle birlikte. Bayanlar t-shirtların üstüne hırka giyeceğiniz yerine en moda şallardan giyinebilirsiniz. Yeni sezon şal modelleri birçok bayan tarafından ilgi görmektedir.

  Önceden olan şal modellerinin yeni nesilde çok daha zarifleri bulunmaktadır. Bunları tercih edebilirsiniz. El işi veya tığ işi ile şal ören birçok bayanlarımız var. İşte size onlardan bazıları ;

  Yaz koleksiyonumuzda bulunan tığ işi örme şal modelleri de büyük ilgi görmektedir. Bunun yanı sıra değişik şal modellerimize görsellerimiz de görmektesiniz.  Tığ işi şal modelleri ilk bakışta çok emek isteyen bir iş gibi görünse aslında o kadar da zor değildir kendine güvenen her bayan yapabilir.

  Şal modelleri mevsimin farklılığına göre değişim görmektedir. Örneğin yaz mevsiminde şal yapacaksanız ipi ince seçersiniz fakat kış mevsiminde ise ipi kalın seçmeye özen gösterirsiniz.

  El işi ile uğraşan bayanların da çok rahatlıkla yapabileceği en güzel şal örneklerini de sizler için paylaştık. İnşallah el emeği göz nuru olan şal modellerimizi yazın rahatlıkla giymeniz dileğiyle….

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Gül Motifli Mumluk Modelleri
  En Güzel Örgü Mumluk Modelleri
  En güzel çiçekli örgü toka modelleri
  En Güzel Örgü Toka Modelleri
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Ponponlu Bere Yapılışı
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>