• 2014 Yazlık Örgü Merserize Bluz Modelleri

  Sevgili hanımlar örgülerinizi yaza taşımak ve daha şık bir görünüme sahip olmak istiyorsanız 2014 En Güzel Yazlık Bluz-Merserize Modellerini sizlerle buluşuyoruz.

  Örgü kıyafetler kışın da yazın da bütün hanımların vazgeçilmezi arasında yer alır. Örgü bluzlar hem kullanımı açısından hem de görselliği açısından çok güzeldir. Özellikle yazlık merserize bluz modelleri bayanlar üzerinde gerçekten çok şık bir görünüm alır.

  Yaz geldi ve yazlıklarınıza çekildiğinizde üzerinize incecik atabileceğiniz, sizi hem serin tutacak hem de üzerinize şık bir görünüm verecek en güzel kıyafetler arasında yer alır örgü bluz modelleri ve elbise modelleri.

  Kış bittikten sonra örgü örmeyi bırakmayan ve örgülerinin arasında yazlık modellerini de koymayı isteyen hanımlar için bu 2014 yazlık kısa kollu bluz modelleri ve merserize bluz modelleri gerçekten onlar için ilham kaynağı olabilir.

  Yazlık delikli örgü bluz modellerini, isterseniz dışarıda bir kıyafetinizin üzerine isterseniz plajda çok rahat kullanabilirsiniz. Yazlık örme delikli bluz modelleri plajlarda sizin havanıza hava katacak ve size çok şık bir görünüm de verecek.

  Merserize örgü bluz modelleri sizlere hazır kıyafetlerden çok hem kendinize özgü tasarımları olan bir kıyafeti giyme olanağını da verecektir. Sevgili hanımlar bu örme bluz modellerini yaparak kendinize çok güzel bir hobi de edinmiş olursunuz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Gül Motifli Mumluk Modelleri
  En Güzel Örgü Mumluk Modelleri
  En güzel çiçekli örgü toka modelleri
  En Güzel Örgü Toka Modelleri
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Örgü Etol Modelleri
  En Güzel Örgü Etol ve Şal Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>