• 2014 Yaz Saç Modeli Trendleri

  Tıpkı kendiniz gibi saçlarınızı da yaza hazırlamak ister misiniz. Saçlarınızı en güzel şekilde yaza nasıl hazırlarım diyorsanız sizleri en güzel yaz saç modelleri ile bir araya getiriyoruz.

  Uzun saçlılar için özellikle kullanılan en çok modeller arasında topuz saç modelleri yer almaktadır. Fakat bütün yaz aynı modeli yapmak eminim ki sizlere de sıkıcı geliyordur. Oysa topuzun dışında saçlarınızı toplayarak aynı zamanda da ona güzel bir görünüm verebilirsiniz. Bu modeller arasında en çok tercih edilenlerden birisi at kuyruğu saç modelidir. At kuyruğu saç modeli özellikle spor kıyafetleriniz üzerinde müthiş durmaktadır. Bununla birlikte yaza uygun pratik saç modelleri arasında örgü saç modelleri de ön sıralarda yer alır. özellikle dağınık bir örgü ile havanızı değiştirebilirsiniz. Pratik saç modelleri yapımını evinizde rahatlıkla kuaföre gitmeden saçlarınıza uygulayabilirsiniz. Zaten saçlarınızla biraz uğraştıktan sonra ortaya kendiniz size özgü çok güzel modeller çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte kısa saçı olanlar içinde saç bandı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saç bantları bayanlarda gerçekten de çok güzel durmaktadır. Saç bantlarında da birçok çeşit ve model mümkündür. Bunların en başında şapka tarzı saç bandı modelleri ve retro tarzı saç bandı modelleri yer almaktadır. Bayan saç bandı modelleri bu yaz da en çok kullanılan trendler arasında yer almaktadır. Özellikle bu bebek saç bantlarını çocuklarınıza takarsanız hem onlara tatlı bir görünüm kazandırmış olursunuz hem de bebeğinizi güneşten korumuş olursunuz. Saç bandı yapımı hem kolay hem de çok pratiktir.

  Yazın evde yapabileceğiniz pratik saç modelleri arasında en çok yer alan modellerden birisi de yandan örgü modelidir. Yandan örgü stilinde önemli olan saçlarınızı yıkadıktan sonra hafifçe bir şekil verip saçlarıızı yana alarak sıkmadan büyük örgüler şeklinde örmenizdir.

  Yaza uygun saç stilleri arasında en çok beğeneceğiniz modellerden biri de dalgalı saç modelidir. Bu model özellikle ne çok uzun ne de çok kısa bayanların tercih etmesi gereken modellerden birisidir. Saçlarınız sürekli toplamaktan kurtulmuş olacaksınız.Bununla birlikte son olarak saçlarınızda at kuyruğu örgü modelini de yazın rahatlıkla kullanabilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Mükemmel Makyaj Nasıl Yapılır
  Kusursuz Makyaj Nasıl Yapılır
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
  Hint Kınası Modelleri (2)
  En Güzel Hint Kınası Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>