• 2014 Yaz Çanta Modelleri

  Sevgili hanımlar, yazın gelmesiyle birlikte kıyafetlerinizle, çantalarınızla ve aksesuarlarınızla yazı en güzel şelilde karşılamak istemez misiniz.

  Bilinen gerçek şudur ki yazın açık renkler tercih edilir ve genellikle bu renklerin sizi sıcaktan koruduğu iddia edilir. Bu gerçekten de doğru çünkü koyu renkler güneş ışınlarını kendilerine çekerler. Bu yüzden yazın daha çok cıvıl cıvıl rengarenk renkler tercih edilir. Rengarenk kıyafetlerin yanında elbette en güzel gidecek olan aksesuarlardan birisi de rengarenk çanta modelleridir. 2014 En Güzel Çanta Modelleri arasında özellikle mavi tonu, yeşil tonu ve beyaz tonlar yer almaktadır. Özellikle bu senenin modası olan su yeşili tonları gerçekten göze çok hoş görünmektedir. 2014 Yaz Bayan Çanta Trendlerini dilediğiniz yerde çok da uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Çünkü artık gerçekten her yerde özellikle pazarlarda çok kaliteli ve cıvıl cıvıl rengarenk çantalar bulabilmeniz çok kolay. Bundan dolayı ucuz çanta modelleri arasına çok güzel çantaları koyabilirsiniz.

  Kalitesinden ve markasından ödün vermeyenler içinde günümüzde uygun fiyata marka çantalar çok çeşitlilik göstermektedir. Bunlar arasına bayan deri çanta modellerini, prada çanta modelleri, mudo çanta çeşitleri, zara çanta modelleri ve bunlar gibi birçok çantalar girmektedir. Bu rengarenk çantalarla birlikte kombine edeceğiniz rengarenk babet trendleri  de bulabilmeniz mümkündür. Özellikle bu sene mode olan renklerin çokluğunda ortaya çıkan ahenkte gizlidir.

  Çanta modellerini uyguna almak isteyen bayanlar için Kadıköy Salı Pazarı, Yeşilköy Pazarı, Bakırköy Pazarı, Fatih Çarşamba Pazarı, Rami Pazarı vazgeçilmezler arasında yer almaktadır.

  Çanta modeller arasında hem şık duran hem de kullanımı kolay olan çantalar yandan takılan çanta modelleridir. Bu tür çantalar büyüklüğü açısından çok şık ve zarif durmaktadır. Şeffaf babetlerle kombine edebileceğiniz günümüzde şeffaf çanta modelleri de üzerinize çok yakışacaktır.

  Günümüz çantalarının bir diğer özelliği ise otantik sevenlere hitap etmesidir. özellikle örgü çantalar, eskimsi hava veren çantalar otantik çanta modelleri  ve sırt çanta modelleri arasındadır ve birçok bayan tarafından tercih edilmektedir. Bu tür çantalarla özellikle seyahatleriniz sırasında havanızı değiştirebilir ve güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Dokuma çanta modelleri de otantik modeller arasında göze çarpmaktadır.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Bebekler İçin Tütü Etekleri
  Çocuklar İçin Tütü Etek Modelleri
  2019 Armine Pardesü Modelleri (14)
  2019 Armine Pardesü Modelleri
  Panduf Pofuduk Terlik Modelleri (4)
  Panduf Pofuduk Terlik Modelleri
  En Güzel Hırka Modelleri
  2019 Sonbahar Kış Koton Bayan Hırka Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>