• 2014 Sonbahar Kış Zühre Pardesü Modelleri

  Tesettür giyimin öncü markalarından Zühre 2013-2014 Sonbahar Kış Sezonu Pardesü Modelleri kadının sitesi ayrıcalığı ile sizlerle.

  Tesettür giyimde bir baş yapıt olan pardesü modelleri her kadın için vazgeçilmez kıyafetler arasında gelmektedir. Kapalı bir kadın için en kullanışlı elbise modelleri arasında yer alan pardesü modelleri sonbahar ve kış aylarında bir kaban vazifesi de görmektedir. Onun için de sonbahar kış sezonu pardesü modeli seçimi yaparken ince eleyip sık dokur ve en kullanışlı pardesü modelini seçeriz.

  2014 yılında da en gözde pardesü modelleri arasında iki renkli pardesü modelleri geliyor. İki ayrı kıyafet gibi görünen pardesü modellerine zühre de bir hayli yoğunlaşmış durumda. Ama çoğu kadın yine de sade ve tek renk pardesü modellerinden yana.

  2014 yılı pardesü trendleri arasında kırmızı renk pardesü modelleri ve yine her zaman modasını koruyan siyah renk pardesü modelleri geliyor.

  2014 Sonbahar Kış Zühre Pardesü Modelleri

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Tül Dekolteli Gecelik Modelleri
  Fantazi Gecelik Modelleri
  2019 Armine Pardesü Modelleri (14)
  2019 Armine Pardesü Modelleri
  Panduf Pofuduk Terlik Modelleri (4)
  Panduf Pofuduk Terlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>