• 2014 Resmi Günler ve Tatiller

  2014 yılındaki resmi tatiller ve yeni yılda yapacağımız tatil planında ilk etken olduğu için herkesin merak ettiği ilk şey resmi tatiller olur.

  2014 yılında kendine bir tatil planlaması yapmak isteyenler ise yılın ilk günlerinde başlar planlarını yapmaya. Yıllık izini de resmi tatillerle birleştirebilenler ise yeni yılın en şanslı insanları arasında yer alır.

  Bu yıl Ramazan ve Kurban bayramı tatiller malesef 9 gün olmuyor. 2014 Ramazan Bayramı Tatili pazardan başlıyor ve çarşamba günü son buluyor.

  2013 yılında  9 gün tatil imkanı veren Kurban Bayramı Tatili ise 2014 yılında malesef cuma gününden başlıyor. Birinci ve ikinci günlerinin hafta sonuna denk gelmesi kurban bayramı tatilini salı günü bitiriyor.

  2014 yılında öyle uzun tatiller olmayacak yani… Sözü daha fazla uzatmadan 2014 yılının resmi günleri ve tatillerini sizlerle paylaşalım…

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  2019 Resmi Tatil Günleri
  2019 Resmi Tatil Günleri
  Tombala Nedir
  Tombala Nedir Tombala Nasıl Oynanır
  burclara-gore-diyet
  Burcunuzun ilginç özelliklerini öğrenin!
  En Güzel Yeni Yıl Mesajları
  2019 Resimli Yılbaşı Mesajları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>