• 2014 Örgü Saç Bandı Modelleri

  Örgü modasını yakından takip eden hanımlar, sizler için 2014 yılının en güzel örgü saç bandı modellerini bir arada topladık.

  Örgü saç bandı modelleri arasında her zevke uygun birer saç bandı modeli bulabilirsiniz. Aynı zamanda yaz ayları için en hoş aksesuarlardan biri olan iğne oyası saç bandı modelleri ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. İğne oyası saç bandı örneklerinin yanı sıra tığ işi saç bandı modelleri de yaz aylarında en beğenilen örnekler arasında yer almakta.

  Sonbahar ve kış aylarında ise iğne oyası ve tığ işi saç bandı modelleri yerini daha çok şiş ile örülen saç bandı modellerine bırakmakta. Siz seçimini hangi saç bandı modelinden yana kullanacaksınız bunu bilemediğimizden her modelin en güzel örneklerinden paylaşımda bulunurken yaz ayı içerisinde olduğumuzdan yazlık saç bandı modellerine biraz daha fazla ağırlık verdik.

  Saç bandı modellerinin en güzellerinden derlediğimiz resim galerimizde siz değerli hanımların ilgisini çekecek onlarca yeni saç bandı modeli bulabilirsiniz.

  El örgüsü saç bantları arasında en çok ilginizi çekecek modellerden biri olan çiçek desenli örgü bandana modelleri ve yine ilginizi çekecek bir diğer saç bandı modeli de Fiyonklu örgü saç bandı modelleri

  Tığ işi saç bandı modelleri yaz aylarının en beğenilen örgü saç bandı modelleri arasında yer alırken sonbahar ve kış ayları için de şiş ile örülen saç bandı modellerini tercih edebilirsiniz.

  2014 Örgü Saç Bandı Modelleri

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>