• 2014 Örgü Patik Modelleri ve Örnekleri

  Sevgili Hanımlar, rengârenk, yumuşacık, birbirinden güzel hem sizin kullanabileceğiniz hem de ailenize, arkadaşlarınıza, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en güzel örgü patik modellerini sizlerle buluşturuyoruz.

  Sevgili hanımlar, çeşit çeşit, boncuklu, rengarenk, geleneksel örgülü, işlemeli patik örneklerini sitemizde bulmanız mümkündür. Kışın patikler her bayanın vazgeçilmezleri arasında yer alır. Giydiğimiz örgü patikler hem ayağımızı sıcacık yapar hem de bizi soğuktan korur. Örgü patiklerin ömrü tekstil ürünleri gibi çok kısada değildir, hayatınız boyunca bu patikleri rahatça kullanabilirsiniz. Patikler hiçbir zaman kolay kolay eskimez. İtiraf edelim ki çoğumuzun çeyiz bohçasında renk renk, desenli örme patikler bolca yer alır.

  Örme patikleri her zaman çantanızda bulundurabilirsiniz ve gittiğiniz her yere onları taşıyabilirsiniz. Örneğin bir komşunuzu, akrabanızı ziyarete gittiniz ya da onlara bir çay içmeye gittiniz, hemen çantanızda bulunan bir çift örme patiğinizi ayağınıza giyebilirsiniz. Böylelikle ayağınızı hem soğuktan korumuş olursunuz hem de terlik bulamam endişesiniz de ortadan kaldırmış olursunuz. Hem gittiğiniz yerde ki insanları zahmete sokmamış olursunuz hem de en güzel örme patiklerinizle herkesin beğenisiniz kazanmış olursunuz. Çünkü örme patikleriniz el emeği olmasıyla ve o muhteşem örgü modeliyle etrafınızdakileri etkileyecektir.

  Türk milleti olarak hediye vermeyi ve almayı çok severiz. Özellikle gelenek ve göreneklerimiz arasında çeyizimizden akrabalara ve sevdiğimiz insanlara mutluluğumuzu paylaşmak adına hediyeler veririz. İşte bu el örgüsü örme patikleri sevdiklerinize rahatça verebilirsiniz. Bu rengârenk el emeği olan hediyeler karşınızdakine ne kadar değer verdiğinizi gösterecek aynı zamanda onun için çok yararlı bir hediye olacaktır.

  Yaz ayları için oldukça kullanışlı modellerin yer aldığı 2014 Yazlık Patik Modelleri ve Örnekleri makalemizi de ziyaret edebilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Tığ İşi Bayan Örgü Bluz Modelleri
  Baharlık Örgü Bluz Modelleri
  Örgü Sepet Modelleri ve Örnekleri (6)
  Örgü Sepet Modelleri ve Örnekleri
  Örgü Dantel Lif Modelleri
  En Güzel Lif Modelleri ve Örnekleri
  Değişik Paspas Modelleri
  En Güzel Örgü Paspas Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>