• 2014 Oje Trendleri

  2014 en güzel oje renkleri ve geçtiğimiz yıllardaki oje trendlerinden yola çıkarak 2014 oje rengi trendleri ve daha fazlası kadının sitesi güzellik köşesinde sizlerle…

  Güzelliğine önem veren hanımların en değer verdiği yerlerinden biri hiç kuşkusuz tırnaklarıdır. Peki siz de 2014 yılında en güzel tırnaklara sahip olmak istemez misiniz?

  2014 en güzel oje modelleri ile tırnaklarınızı eşsiz bir güzelliğe kazandırmanın tam zamanı. Hemen hemen her gün oje rengi araştırıp tırnaklarımız için en güzel oje modellerini seçeriz. Günlük kullanımın yanı sıra bir tutku haline gelen oje modellerinde sizin tercihiniz hangi renklerden yana. Tırnaklarınız bu güne kadar alışılagelmiş oje renkleri dışında hangi oje renkleri ile tanıştı?

  2014 yılında öne çıkan oje renkleri arasında daha önceki yıllarda görmeye alışık olduğumuz sade ve tek renklerin dışında oldukça büyüleyici renk seçenekleri ile bu yıl kadınların tırnakları olduğundan gösterişli ve oldukça güzel. 2013 yılının ilkbahar ve yaz sezonunda bir çok kadının tırnaklarında görmeye alışık olduğumuz metalik oje renkleri bu yıl da kendinden oldukça fazla söz ettirecek gibi duruyor. Metalik renk ojelerin bu kadar fazla tercih edilmesindeki en büyük etken hiç kuşkusuz aksesuar ve takılar ile uyumlu olmasıydı. 2014 yılında da metalik ojeler ilk sıralardaki yerini koruyor.

  2013 İlkbahar-Yaz Oje Trendleri makalemizdeki 2013 yılına damgasını vuran oje modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

  2014 sonbahar kış oje trendleri arasında ise metalik ve platin ojelerin yanı sıra mat ojeler ilk sıraları alıyor. Kışın en çok tercih edilen mat renk ojeler rengin büyüsüne göre oldukça şık ve güzel duruyor.

  2014 oje trendleri arasında bir diğer ayrıntı ise renklerin birleşiminden oluşan ve oldukça hareketli bir görünüme sahip olan farklı desenlerin ve figürlerin olduğu hareketli oje renkleri bir hayli ilgi çekici.

  2014 oje trendleri kataloğu

  Tırnak süslemek bir sanattır. Çoğu kadın basit olanı tercih etse de sayıları azımsanmayacak sanat tutkunları da yok değildir. Bir ressam edası ile tırnaklarınızı faklı renklerde desenler ile süsleyebilirsiniz. Bu yazın modası kırmızı noktalar. Kırmızı noktalar koyarak tırnak uçlarınızı süsleyebilir ve güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz.

  İşin kolayına kaçamak isteyen bayanlar veya aslında süslü tırnaklarının olmasını isteyenler fakat buna ayıracak zamanı olmayan bayanların imdadına ise oje bantları koşuyor. Şayet yeterli zamanınız yoksa süslü tırnaklar istiyorsanız oje bantlarını deneyebilirsiniz.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  maya-maskesi-tarifleri
  Maya Maskesi İle Güzelleşmeye Ne Dersiniz?
  AW000310
  Sağlıklı Saçlar İçin Yapılması Gerekenler
  Hint Kınası Modelleri (2)
  En Güzel Hint Kınası Modelleri
  Saç-Renginizi-Açmanın-Doğal-Yolları
  Saçınızın Rengini Doğal Yollarla Açabileceğiniz Formüller
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>