• 2014 Nisan Ayı Vizyondaki En İyi Filmler

  Sevgili sinemaseverler vizyonda Nisan ayı boyunca izleyebileceğiniz en iyi filmleri sizlerle buluşturmak istedik.

  İlk olarak Nisanın ilk haftalarında vizyona giren Nuh: Büyük Tufan filmi haftalardır izleyicilerin beğenisini toplamaktadır. Gerçekten gerek görsel efektiyle gerekse konusuyla ilginizi çekebilecek bir film. Macera isteyenler bu filmi rahatlıkla izleyebilir. İnsanoğlunun geçmişten günümüze nasıl değişikliklere uğradığını, nasıl kötülüklerden yaptığını ve günümüzde ne halde olduğunu anlatan güzel bir film.

  İkincisi özellikle çocuklarınız için birlikte vakit geçirebileceğiniz komedi dolu güzel filmlerden biri Rio 2. Çocuklarınıza sinema ve tiyatro gibi güzel alışkanlıkları kazandırmanız onların gelecek hayatlarında da bu davranışı devam ettirmelerinde önemli bir etkendir. Çünkü çocuklarımız vakitlerinin büyük bir kısmını bilgisayar başından geçirmektedirler. Onun için bu hafta gelin onları biraz bilgisayardan uzaklaştırıp eğlenceli bir sinemaya götürelim. İzleyeceğiniz bu film 2011 yılında Oscar’a aday gösterilmiştir. Filmde Mavili Harika ve Üç Yavrusunun yaşamlarının aldıkları yeni bir haberle nasıl değiştiğini ve hangi maceralardan geçtiklerini anlatan bir film.

  Mandıra Filozofu vizyona girdiğinden beri izleyicinin etkisini üzerine çekmiştir. Sade bir yaşam isteyenler, teknolojinin yaşamımıza bu kadar çok hakim olmasından şikayet edenler bu filmi izleyebilirler. Hem komedi hem de güzel dersler veren bu film sizin güzel vakit geçirmenize yardımcı olacaktır.

  Son olarak Gülcemal filmi 18 Nisan’da izleyicisiyle buluştu. Komedi türünde olan bu film Gülcemal’in hiç görmediği babasının ölümünün ardından yolları düşmesini ve bu macerada başından geçenleri anlatıyor.  Babasından kalan mirası almak için ilk kez gördüğü İstanbul’a gelen Gülcemal İstanbul’da komik ve eğlenceli bir durum sergiliyor.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Geleneksel Keçe Sanatı
  Bin Yıllık Türk Geleneği Keçe Sanatı
  İstanbul Tiyatro Festivali Yüzleşme
  22. İstanbul Tiyatro Festivali ve Oyunlar Listesi
  37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı (2)
  37. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı
  SKF Türk 12. Ulusal Fotoğraf Yarışması
  SKF Türk 12. Ulusal Fotoğraf Yarışması
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>