• 2014 Kış Bayan Ev Terliği Modelleri

  Birbirinden güzel yeni sezon bayan ev terlik modelleri birbirinden güzel tasarımları ile göz doldurmakta. Yeni sezon bayan ev terliği modellerini sizler için derledik.

  Kış aylarında evlerimizde en çok tercih ettiğimiz hiç kuşkusuz ev terlikleridir. Mevsimsel hastalıkların en çok yaşandığı bu dönemlerde hastalıklara karşı güçlü olabilmenin yolu da iyi giyinmekten geçmektedir. İşte bu yüzden ev hanımlarının büyük çoğunluğu gün içerisinde ayağını sıcak tutabilecek bir ev terliği gereksinimi duyarlar.

  Evinizin her köşesini halı ile donatmış olsanız dahi ayağınızda bir terlik bulundurmanız sizi soğuğa karşı koruyacaktır. İster klasik bir ev terliği modeli tercih edin, isterseniz de pofuduk bayan ev terliği modellerinden bir tanesini hiç fark etmez. Yeter ki ayaklarınız güvende ve sıcacık olsun.

  Ev terliği modellerini incelediğimizde karşımıza çıkan bayan terlik modellerinde en yaratıcı ve en güzel terlik modelleri hiç kuşkusuz kışlık bayan ev terlik modellerinde çıktı. Kış aylarında en çok tercih edilen terlik modellerinin pofuduk terlikler olması ve pofuduk terliklerinde ürün çeşidinin çok olması bir çok bayanı terlik seçimi konusunda hayli zorlayacak gibi görünüyor.

  Pofuduk bayan terlik modellerinin yanı sıra en çok dikkat çeken de kışlık bayan ev ayakkabısı modelleri oldu. Terlik kullanmayı sevmeyen bayanlar kışlık ev ayakkabısı modellerini inceleyerek kendilerine uygun bir ev ayakkabısı modelini seçebilirler.

  Karşılaştığımız bir diğer bayan ev terliği modelleri ise el işi örgü bayan ev terliği modelleri oldu.  Örgü terlik modelleri de hem el emeğini seven hem de farklılıklar yaratmak isteyen bayanların ilk tercihleri arasında olacak gibi. El işi becerisi olmayan ve örgü terlik yapma konusunda kendine güvenemeyen bayanlar da hazır bir terlik alarak üzerinde basit işlemler uygulayarak terlik süsleme tekniklerinden yararlanabilir.

  Misafirlerini düşünen bayanlar için de yine birbirinden güzel misafir ev terlik modelleri de galerimizde mevcut.

  Terlik yerine çetik ve patik tercih eden bayanlar için ise birbirinden güzel patik örneklerinin yer aldığı 2013 En Güzel Patik Modelleri ve Örnekleri makalemizi okumalarını ve en güzel çetik modellerini bir arada görmelerini tavsiye ederiz.

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Tül Dekolteli Gecelik Modelleri
  Fantazi Gecelik Modelleri
  2019 Armine Pardesü Modelleri (14)
  2019 Armine Pardesü Modelleri
  Panduf Pofuduk Terlik Modelleri (4)
  Panduf Pofuduk Terlik Modelleri
 • 2 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. daha guzellerini bekliyorduk

  2. Nasil alabiliriz terliklerden

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>