• 2014 Karaca Home Yazlık Nevresim Takımları

  Karaca Home‘un birbirinden güzel yaz sezonu için sergilediği nevresim takımlarından en güzellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

  2014 İlkbahar Yaz Karaca Home Koleksiyonunda öne çıkan en güzel nevresim takımları inanıyoruz ki çok hoşunuza gidecek. Artık kışlıklardan kurtulmanın zamanı geldi de çattı bile. Bizde bu düşünce ile sizlere en güzel nevresim takımlarını sunuyoruz. İster tek kişilik isterse çift kişilik nevresim takımlarından bir tanesini kendiniz için seçebilirsiniz.

  Sonbahar ve kış sezonunda kullandığımız kışlık nevresim takımlarını artık bir kenara atarak sezona uygun bir nevresim takımı almanın tam zamanı. Karaca home yaz koleksiyonunda çok şık nevresim takımlarını görebilirsiniz.

  Nevresim takımı haricinde yastık kılıfı modellerini de ayrı almak isteyen hanımlar da  Yastık Kılıfları 2014 makalemizde yer alan yastık kılıfı modellerinden birini seçerek nevresim takımına ek yapabilir.

  Biz sözü daha fazla uzatmadan sizleri 2014 yazlık nevresim takımlarından derlediğimiz resim galerimize davet ediyoruz.

  2014 Karaca Home Yazlık Nevresim Takımları

       
    
 • Benzer Yazılar
  Gül Motifli Mumluk Modelleri
  En Güzel Örgü Mumluk Modelleri
  Üç Boyutlu Manzara Desenli Duvar Kağıdı Modelleri
  Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri
  Gitar Orta Sehpa
  Modern Orta Sehpa Modelleri
  Tekerlekli Bebek Beşikleri
  Bebek Yatak ve Beşik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>