• 2014 İlkbahar Yaz Örgü Bluz Modelleri

  İlkbahar ve yaz aylarında severek giyebileceğiniz en güzel örgü bluz modellerini şimdiden örmeye başlayarak yaza hazırlık yapabilirsiniz.

  Yaz aylarında genellikle kısa kollu gömlek veya tişört giyinme gibi bir alışkanlığımız vardır veya bol bir bluz modeli ile kendimizi sokağa atarız. Peki ya yaz aylarında neden el emeği göz nuru birbirinden güzel örgü bluz modellerinden bir tanesi üzerimizde olmasın.

  Örgü kazak modelleri veya hırka modelleri kış aylarının favorileri arasındadır. Örgü şal modelleri de yine sonbahar ve kış aylarında kullanageldiğimiz örgü trendleri arasında gelir. Buradan da şu sonuç çıkmaktadır ki bizler ilkbahar ve yaz aylarında örgüden uzaklaşıyoruz. Oysa birbirinden güzel yazlık bluz modellerini gördükten sonra bu kanınız değişecek.

  El örgüsü bluz modelleri kışlık ve yazlık olmak üzere ikiye ayrılır. Biz artık bu yıl kış sezonunu geride bıraktık ve yaza hazırlık yapmaya başlıyoruz. Yazlık örgü bluz modellerinden birini kendiniz için örmek için ne duruyorsunuz.

  Yazlık bluz modelleri arasında en çok tercih edilen model sıfır kol örgü bluz modelleri veya askılı örgü bluz modelleri. Bir diğer tercih de dantel bluz modellerinden yana. Tığ işi bluz modelleri arasında önemli bir yere sahip olan dantel bluz örnekleri bir çok hanım tarafından favori olarak belirlenmiştir.

  2014 İlkbahar yaz bluz modası denilince akla bu yıl örgü bluzlar gelecek. Örgü bluz modelinizi yazlık bir şal modeli ile kombinlemek isterseniz de geçen yaz ses getiren  2013 İlkbahar-Yaz En Güzel Örgü Şal Modelleri makalemizdeki yazlık şal modellerini inceleyebilirsiniz.

  2014 İlkbahar Yaz Örgü Bluz Modelleri

  Örgü bluz modelleri yapılışı itibari ile aslında kazak modellerinden farksızdır. İki bluz modelinden söz etmiştik. Kışlık bluz modelleri örgü kazak modelleri gibi örülürken, yazlık bluz modelleri de şal modelleri gibi örülür. Yazlık bluz modeli örneklerinde işte bu yüzden bir şal edası ve gösterişi vardır.

  Örgü bluz modellerini ister etek, ister pantolon, isterseniz de kabri ile dahi kombinleyebilirsiniz. Aksesuar olarak da  Örgü Kolye Modelleri 2014 makalemizdeki en güzel örgü takı modellerinden faydalanabilirsiniz.

  El emeği göz nuru başka bir yazıda buluşmak üzere…

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Gül Motifli Mumluk Modelleri
  En Güzel Örgü Mumluk Modelleri
  En güzel çiçekli örgü toka modelleri
  En Güzel Örgü Toka Modelleri
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Örgü Etol Modelleri
  En Güzel Örgü Etol ve Şal Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>