• 2014 Gelinlik Trendleri

  Sevgili bayanlar düğün sezonu yavaş yavaş kendini göstermeye başladı. Eğer ki nasıl bir gelinlik giymeliyim, hangi tarz bana yakışıyor diyorsanız acele etseniz iyi olur.

  Sevgili bayanlar sizlerle birbirinden şık, zarif en güzel gelinlik modellerini sitemizde düğün sezonunun da açılmasıyla paylaşmaya başladık. Malum her genç kız gelinliğinin en güzel olmasını ister ve bunun için acele etseniz iyi olur çünkü gelinlik modelleri o kadar çok çeşitli ki arasında kaybolmamak elde değil.  Her genç kızın hayalidir bembeyaz bir gelinlik içinde olmak. Çünkü gelinlik saflığı, masumluğu, güzelliği ve en önemlisi bir kızın hayalinin en güzel temsilcisidir. Bahar ayının gelmesiyle birlikte evliliğe adımını atmış kızlar şimdiden başlar gelinlik modelleri bakmaya. Gelinlik düğün ortamının bir parçası değil o düğünün en kıymetli incisi gibidir. Bir bayan gelinliğini ne kadar beğenirse ve gelinliği ne kadar güzel olursa o kadar mutlu olur. Ama şunu unutmayın ki gelinlik sizin güzelliğinizin önüne geçmemeli sizi tamamlamalı fakat sizden daha güzel olmamalıdır. Özellikle günümüzde artık birçok çeşit gelinlik modelleri bulunmaktadır. Balık etek gelinlik modeli, uzun duvaklı gelinlik, prenses gelinlik, mini etekli gelinlik, dantel işlemeli gelinlik vs. Bunlardan hangisini giyeceğinize karar vermede ki en önemli aracınız kişiliğiniz olmalı yani siz nasıl bir kişiliğe sahipseniz gelinliğiniz de o tarz olmalı ki içine girdiğinizde birbirinizi tamamlayın.

  Gelelim bu sene en moda gelinlikler hangisi. Bu yıl daha çok balık etek modelli gelinlikler tavsiye ediliyor. Bununla birlikte özellikle dantelli olması gelinliği daha da çekici ve zarif kılabiliyor. Ama daha öncede söylediğim gibi gelinlik modası diye bir şey yoktur aslında çünkü gelinliğimizin modasının tasarımcısı sizlersiniz ve gelinliğinizde dilediğiniz modayı yaratabilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Zarif Nişanlık Modelleri
  2015 Nişan Elbise Modelleri
  Kapalı Gelin Başı Modelleri
  2014 Tesettür Gelin Başı Modelleri
  Kafesli Nikah Şekeri Modelleri Fiyatları
  En Güzel Nikah Şekeri Modelleri
  Beyaz Kına Sepeti Modelleri
  Kına Çeyiz Seti Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>