• 2014 Gelin Saçı ve Gelin Başı Trendleri

  Gelin adayları en mutlu gününde birbirinden güzel gelin saçı ve gelin başı modelleri arasında tercih yaparak en özel günlerine en gözde girmenin telaşesi içerisine düşmektedir.

  2014 yılının en güzel ve en gözde gelin saçı modellerini sizler için bir araya getirdik. Gelinlik beğendikten sonra yapmanız gereken en önemli şey nasıl bir saç modeli tercih edeceğinize karar vermek olacaktır. Gelin adayları için en özel gün olan düğün gününde kuaföre gitmeden önce kafanızda bir model belirlemeniz gerekir. Hatta içinize sinmesi açısından daha önceden o modeli saçınıza uygulayarak bir ön prova yapabilirsiniz. Çünkü o günü şansa bırakmanız biraz riskli olabilir.

  En güzel gelin saçı modelleri ve gelin başı modelleri arasında en güzel modeller arasında gelin topuz modelleri yer alır. İster örgü topuz modeli olsun isterse omuzdan topuz modeli olsun her ikisi de oldukça beğenilen gelin başı modelleri arasında yer alır. Özellikle beğenilen diğer modellerden biriside taçlı gelin saçı modelleridir. Gelinlik üzerine şık bir taç modeli saçınızı tamamlar ve sizlere farklı bir hava katabilir.

  2014 Yaz gelin saçı modelleri arasında dalga modellerde çok kullanılmaktadır. Biliyorsunuz ki dalgalı saç modelleri genellikle saça doğal bir görünüm vermektedir. Gelin saçınızı da dalgalı yaptırdığınızda gelinliğinizi doğal bir saç modeli ile tamamlamış olursunuz. Unutmayın ki gelinlik ve saç modelinde önemli olan sizin güzelliğinizin ön planda olmasıdır. Yani aşırı makyaj aşırı saç modelleri ve gelinlikler genellikle gelinleri arka planda tutar.

  Gelin başı modellerinde önemli olan hangi gelinliğe hangi saç modeli iyi gider bunun iyi belirlemeniz gerekmektedir. bu konuda daha tecrübeli kimselerden yardım alabilirsiniz ya da internet üzerinden gelinlik modeli ve gelinlik saç modellerine bakarak size uygun saç modelini yaptırabilirsiniz. Gelin saçını yaptırırken önemli olan bir diğer noktalardan birisi de yüz hatlarınızın nasıl olduğudur. Çünkü özellikle yüz hatlarında topuz yaptırmak çok önemlidir. Hangi yüz hattına hangi saç daha iyi gider bu çok önemlidir. Bununla birlikte gelinlik saç rengi de gelinliğiniz ve sizin güzelliğiniz için çok önemlidir. Burada dikkat etmeniz gereken şey mümkün olabildiğince doğal saç renginizi kullanmanız olacaktır. Çünkü farklı renklere boyadığınızda saçınızın rengi ve doğallığı iyice kaybolabilir buna çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Gelin saçında çiçekli gelin saçları modellerini de tercih edebilirsiniz, özellikle yaz için çok uygun modeller arasında yer almaktadır.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Mükemmel Makyaj Nasıl Yapılır
  Kusursuz Makyaj Nasıl Yapılır
  Beyaz Kına Sepeti Modelleri
  Kına Çeyiz Seti Modelleri
  Hint Kınası Modelleri (2)
  En Güzel Hint Kınası Modelleri
  Evlilik Teklifi Resmi
  Evlenme Teklifi Nasıl Yapılır
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>