• 2014 En Yeni Örgü Bebek Patikleri

  Sevgili hanımlar bebekleriniz için en güzel ve en yeni bebek patik örneklerini kadının sitesi örgü köşesinde sizlerle buluşturuyoruz.

  El emeği göz nuru bebek patik örneklerinden en değişik modeller ile karşınızdayız. Bebeğimin ayağında en yeni patik modelleri olsun istiyorsanız hiçbir yerde görmediğiniz en yeni bebek patik örneklerini beğeninize sunuyoruz. Tek yapmanız gereken en yeni patik modelleri arasından seçiminizi yaparak işe koyulmanız.

  Bebek patik örnekleri yapılışı diğer patik örneklerine nazaran hem kısa sürede bitmesi hem de kolay olması dolayısı ile hanımların severek ve beğenerek yaptığı patik modelleri arasında gelir. Bebek patik örneklerini sadece bebeklerin ayağında görmezsiniz. Bebek patik örnekleri aynı zamanda birer aksesuar olarak da karşımıza çıkmaktadır.

  En yeni iğne oyası bebek patik modellerinden şiş ile örülen yeni bebek patik modellerine en güzel bebek patikleri resim galerimizde sizlerin beğenisini bekliyor.

  Hanımlar için patik giymenin bir zaman dilimi olabilir belki. Ama bebekler için bu hiç de aylarla sınırlanacak bir durum değildir. Bebeklerimizin ayaklarını yaz kış bir patik ile sararız. Kışın şiş ile örülen patik modelleri ön planda iken yazın iğne oyası patik modelleri revaştadır. Boncuklu patik modellerinden, kurdelalı bebek patik modellerine bir çok değişik bebek patik örneğini sizler de tasarlayabilirsiniz.

  2014 En Yeni Örgü Bebek Patikleri

  Kolay bebek patiği örnekleri yapılışı için Kolay Bebek Patiği Yapılışı Anlatımı  makalemizde ki videoyu izleyebilirsiniz.

  2014 yılının en seçkin bebek patik örnekleri için de Bebek Patik Örnekleri 2014 makalemizde ki örneklere bakabilirsiniz.

  Bebeğiniz için örgü ayakkabı yapmak istiyorsanız da Örgü Bebek Ayakkabı Modelleri makalemizde ki örnekler tam da size göre.

  2014 yılının diğer yeni bebek patikleri için  2014 Yeni Örgü Bebek Patikleri makalemize tıklayabilirsiniz.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>