• 2014 En Moda Saç Rengi Trendleri

  Saç rengimizi seçmekte zorlanıyor ve modaya uygun saç rengi seçmek istiyorsanız sizin için bu makaleyi hazırladık. 2014 en moda saç rengi trendleri ile sizi güzellik köşemizde ağırlayacağız.

  2014 en moda saç renklerinden biri olan ombre saç renkleridir. Ombre saç renkleri saçınızın kökünü kurutmaz. Ünlü oyuncularımızdan bazıları da ombreme saç renklerini kullanmaktadır.

  Geçtiğimiz sene saçlarınızı dinlendirmek için boya sürmediyseniz ve kendinizi yaza bıraktıysanız işte şimdi saçınızı en moda renkte boyayabilirsiniz. 2014 ün devamında eğer köklerinizin boyanmamasını ve sadece uçlarını boyatmak istiyorsanız 2014!ün en moda saçı olan ombre saç rengini kullanabilirsiniz.

   

  Saçlarınızı kökten boyatmak saç renginize hava vermek istiyorsanız sizi rengarenk ve canlı bir hayat bekliyordur. 2014 en moda saçları karamel rengi ve sarı tonlarıdır. Bu saç modellerini seçerseniz 2014 ‘ün en moda saç rengi trendelerini seçmiş olacaksınız.

  2014 saç koleksiyonunda bulunan platin sarısı ve kırmızı ruj simsiyah kirpikler size güzellik verecek.  Altın sarısı her bayana yakışmaz ama size ayrı bir güzellik güneş ışığı verir. Saçınızın doğal bir görünümde gözükmesini istiyorsanız ise doğal kahve saç renklerini seçmelisinz.

  2013 saç rengi trendleri ve en beğenilen saç modelleri için  2013 Saç Rengi Trendleri makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

   

   

   

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Soğan suyu ile maske yapma
  Soğan Suyuyla Saç Uzatma
  maya-maskesi-tarifleri
  Maya Maskesi İle Güzelleşmeye Ne Dersiniz?
  AW000310
  Sağlıklı Saçlar İçin Yapılması Gerekenler
  Hint Kınası Modelleri (2)
  En Güzel Hint Kınası Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>