• 2014 En Güzel Yılbaşı Elbisesi Modelleri

  Yılbaşı gecesi giyecek kıyafet sıkıntısı mı çekiyorsunuz. Aylar öncesinden hazırlanmanızda fayda var. En güzel 2014 Yılbaşı Balo Kıyafeti Modellerini inceleyebilirsiniz.

  Bu yıl bir çok bayanın özel günlerde beğeni ile giyeceğine inandığımız en güzel yılbaşı balo kıyafetlerini sizler için derledik. Bayanların kıyafet seçiminde özellikle de yılbaşı gecesi kıyafet seçimlerinde oldukça zorlandığını ve yeni yıla girecek en güzel kadın olabilme telaşesini düşünerek sözü daha fazla uzatmadan balo kıyafet seçiminde önemli tiyolar vermek istiyoruz.

  Nasıl bir yılbaşı kıyafeti seçilmeli?

  Kıyafet seçimi yaparken dikkat etmemiz gereken  en önemli detay, vücudumuza en uygun kıyafeti kombin etmek olacaktır. Bunun için de öncelikle yapmamız gereken vücudumuzu tanımaktır. Bir bayan vücudunun her yerini çok iyi bilir ve kıyafet tercihinde bulunurken vücudunda istemediği yerleri uygun kıyafet seçimi yaparak ortadan kaldırabilir. Peki ya nasıl mı?

  Her vücut yapısına uygun bir elbise modeli olduğunu göz ardı etmemek ve 2014 balo elbise modellerini incelerken vücudumuza uygun bir yılbaşı elbise modeli seçmeniz gerekmektedir.

  Balo kıyafeti seçerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

  Öncelikle balonun yapılacağı mekan balo kıyafeti seçiminde önde gelen etkenlerden bir tanesidir. Bir otelde yılbaşı balosu yapıyorsanız. Otele uygun bir abiye veya şık bir elbise tercih etmeniz gerekmektedir. Burada da dikkat etmeniz gereken husus yaşınızı olduğundan büyük göstermeyecek, yaşınıza uygun bir elbise modeli seçmeniz olacaktır.

  2014 Yılbaşı balo kıyafetlerinde öne çıkan modeller genellikle kırmızı ve pembe tonların hakim olduğu, bunun yanında her yılın vazgeçilmez renklerinden biri olan siyah tonları tercih edilmektedir. Yine aynı şekilde yaşınızı da göz önüne alacak olursak beyaz bir elbiseyi de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

  Elbise seçimi yaptıktan sonra dikkat etmeniz gereken bir husus da elbisenin yanına uygun bir çanta modeli seçmek olacaktır. Çanta seçiminde de 2013 Bayan Çanta Modelleri makalesini okuyarak kendinize bir yol haritası çizebilirsiniz.  Kıyafetin ekürisi olan çantalarınız aynı zamanda kıyafetiniz ile bütünleşecek ve şıklığınızı ortaya çıkaracaktır.

  Ayakkabı seçimi de oldukça önemlidir. Kısa bir elbise modeli seçtiyseniz topuklu bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Fakat uzun bir abiyeniz varsa ayakkabı seçiminde biraz daha rahat davranabilirsiniz. Özellikle geçe sizin geceniz olduğu için daha rahat ayakkabı modeli seçmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü balonun gidişatına göre kendinizi piste atacak ve oyun oynamaya başlayacaksınız…

  Aksesuar seçimi ile baloyu tamamlıyoruz. Aksesuar ve takı seçiminde sade ve gösterişten uzak, yaşınızla orantılı kolye ve küpeler tercih ederek, takıların güzelliğinizi gölgelemesini önleyebilirsiniz.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Tül Dekolteli Gecelik Modelleri
  Fantazi Gecelik Modelleri
  2019 Armine Pardesü Modelleri (14)
  2019 Armine Pardesü Modelleri
  Panduf Pofuduk Terlik Modelleri (4)
  Panduf Pofuduk Terlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>