• 2014 En Güzel Çanta Modelleri

  2014 Yeni Sezon Bayan Çanta Koleksiyonlarında bir çok ünlü firmanın da içinde bulunduğu yerli ve yabancı bir çok çanta modellerini bir araya getirdik.

  2014 çanta modası deyince şüphesiz aklınıza gelecek çanta modelleri arasında bu yıl ağırlıklı olarak bayan deri  çanta modelleri ilk sırada. Deri çanta modelleri hem daha uzun ömürlü oluyor, hem kış şartlarında yağmurdan korunduğu için de bir çok bayan için tercih sebebi oluyor. Deri çanta modelleri arasında bir çok farklı tasarım çanta modelleri karşımıza çıktı. Ama bu değişik çanta modellerinin ortak bir özelliğini göz ardı edemeyiz. Bu ortak özellik ise kış aylarında en kullanışlı çanta modelleri arasında ilk sırada gelmeleri.

  Deri çanta modellerinin yanı sıra yine deriye benzer özellikler barındıran ve deri çanta alamayan bayanların ikinci tercihleri arasında yer alacak çanta modeli ise hiç kuşkusuz yapay deri diye nitelendirilen malzemeden yapılan çanta modelleri olacak. Hem deri görünümüne sahip olan bu çantalar hemde deri çantalardan daha ucuz olması sebebi ile bir çok bayan tarafından en çok tercih edilen çanta modelleri arasında. Ama yine de bayanların çanta konusunda hassas olduğu göz ardı edilemeyecek bir durumdur. Onun için ucuz çanta modelleri yerine bayanların en çok tercih ettiği kullanışlı çanta modelleridir.

  Çanta almadan önce beklentilerimizi belirleyip ona göre bir çanta modeli tercih etmemizde  fayda var. Örneğin yanında fazla bir şey taşımak istemeyen biriyseniz daha küçük bir çanta modeli tercih edebilirsiniz. Tam aksine ben her şeyimi yanımda taşırım diyen bayanlardansanız da çantanızın büyük olmasında fayda var. İstediğinizi rahatlıkla içine koyabileceğiniz büyüklükte bir çanta modeli işinizi görecektir.

  Çanta modeli seçiminde bir diğer husus da giyim tarzınız olacaktır. Çanta modelleri sizin elbisenize bir kombin oluşturacağı için elbisenize uygun bir çanta modeli seçmelisiniz. Abiye modellerinde daha çok portföy çanta modelleri tercih edilirken, spor giyinen bir bayan da bu konuda özgür hareket edebilecektir.

  Elbiseleriniz için kombin oluşturabilecek portföy çanta modellerinin yanı sıra 2013 de öne çıkan çanta modelleri için 2013 Bayan Çanta Modelleri makalemizi okuyabilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Tül Dekolteli Gecelik Modelleri
  Fantazi Gecelik Modelleri
  2019 Armine Pardesü Modelleri (14)
  2019 Armine Pardesü Modelleri
  Panduf Pofuduk Terlik Modelleri (4)
  Panduf Pofuduk Terlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>