• 2014 En Güzel Bayan Atkı ve Bere Örnekleri

  Bere kış mevsiminin vazgeçilmezleri arasında gelmektedir. Bu makalemizde sizler için seçtiğimiz ve 2014 yılına damgasını vuracak en güzel bayan bere modellerini sizlerle paylaşacağız.

  Şapka bere modellerinden tutunda en eski klasik bere modellerine kadar bir çok bere modellerini sizler için tek tek araştırdık ve hoşunuza gideceğinize inandığımız en güzel bayan bere örneklerini sizlerle paylaşıyoruz.

  Örgü bayan atkı ve bere modelleri arasında öne çıkan hakim renkler arasında gri, kırmızı, siyah ve beyazın tonları yer alıyor. Bir çok bayanın en çok tercih ettiği ve her kıyafetinde mutlaka bulundurmakta kaçınmadığı yegane renk olan kırmızı ve tonları bayan bere ve atkı modellerinde de karşımıza sıklık ile çıkmakta.  Aynı zamanda kırmızı ile çok rahat uyum sağlayabilecek beyazın tonları ve siyah renk  atkı ve bere modelleri de bir çok bayan tarafından tercih edilmekte.

  El işinden anlayan ve el becerisi olan bir bayanın çok rahatlıkla yapabileceği bir ürün olan atkı ve bereler fazla uğraştırmadan sonuca ulaşmak isteyen yeni başlayan bir bayanında en güzel bir ilk eseri olabilir. Çünkü bir hırka veya bir kazak gibi çok fazla ayrıntı ve detayın olmayışı yeni el işi ile uğraşan bayanların zorlanmadan yapabileceği ender ürünler arasında gelir.

  Örgü atkı ve bere fiyatları ise kazak ve hırka gibi pahalıya mal olmaz.  Hem daha kısa sürede sonuca ulaşır hem de daha az iplik kullanırsınız. Ortalama bir atkı ve bere takımı fiyatı kullanılan ipin kalitesine göre en fazla 10-15 TL arasında tutar. Yapımı kolay olduğu için el işi ile uğraşan bir bayan bir iki günde çok rahat yapabilir. Bütün bunları hesaplarken bir de bayanların bitmek bilmeyen isteklerini atkı ve bere örneklerine yansıtırsak çok kapsamlı bir atkı ve bere takımı örneği oluşturabilir ve üzerinde günlerce çalışabiliriz.

  Soğuk kış günlerinde soğuğa karşı bir drenciniz olacak ve bu kış en çok tercih edilecek bayan atkı ve bere modeli örnekleriyle karşınızda olduk…

  Keyifli nakışlar ve alışverişler dileğiyle… J

       
    
 • Benzer Yazılar
  Gül Motifli Mumluk Modelleri
  En Güzel Örgü Mumluk Modelleri
  En güzel çiçekli örgü toka modelleri
  En Güzel Örgü Toka Modelleri
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Ponponlu Bere Yapılışı
  Örgü Etol Modelleri
  En Güzel Örgü Etol ve Şal Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>