• 2014 El İşi Bebek Kıyafetleri Örgü Modelleri

  Sevgili Hanımlar, rengârenk, yumuşacık, birbirinden güzel hem sizin hem de bebeğinizin içini ısıtan bebek-çocuk kıyafetleri örgü modellerini sizlerle buluşturuyoruz.

  Her anne çocuklarını şık giydirmek ister. Özellikle bir zamanlar anneler çocuklarına öyle güzel hırkalar, yelekler, çoraplar, tulumlar, patikler örerlermiş. Fakat günümüzde bu gelenek gittikçe azalmaya ve örgü çocuk kıyafetlerinin yerini modern tekstil ürünleri almaya başladı. Oysa el işi, el emeği ile yapılmış bir kıyafet aslında bir çocuk için ne kadar da değerlidir. O kıyafet hiçbir zaman kolay kolay eskimez. Belki de çocuğunun çocuğuna bile kalacaktır. İtiraf edelim ki çoğumuzun annesinin sandığında çocuklarının ilk örgü battaniyeleri, örgü tulumları, örgü patikleri, örgü elbiseleri yer alır. Anne onları görünce sımsıkı sarılır, kokusunu duyar bebeğinin, o ana götürür o eşyalar anneyi. Daha sonra o eşyaları çocuğuna verir sen de bebeğine giydirirsin diye. İşte bu duygu hiçbir şeye değişilmez. İşte bu yüzdendir ki bazen hayatımızda ufacık görünen şeyler bile çok değerlidirler ve bizim geçmişe özlemimiz giderirler.

  Sevgili anneler sizlerde çocuğunuzun hem şık giyinmesini istiyorsanız hem de çocuğunuzla ilgili değerli bir hatıra bırakmak istiyorsanız işte sizlere en güzel bebek örgü kıyafetleri modellerini paylaşıyoruz. Eminim ki bu örgü modellerini çoğu anne rahatlıkla ve kolaylıkla yapacaktır. Sonunda da çocuğunun üzerinde kendi el emeği göz nuru ile yaptığı bu kıyafeti görünce çok mutlu olacaktır.

  Bebek tulumu modelleri için Örgü Bebek Tulumu Modelleri ve Örnekleri 2014 , En güzel bebek battaniyesi modelleri için  En Güzel Bebek Battaniyesi Örnekleri ve Yapılışı, en güzel bebek patik modelleri için Kız Bebek Patikleri 2014 ve Erkek Bebek Patikleri 2014, bebeğiniz için bir hırka örmeyi düşünüyorsanız da  Bebek Hırka Modelleri ve Yapılışı 2014 makalelerini ziyaret edebilirsiniz.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Bahara Özel İğne Oyası Şal Modelleri
  2017 En Yeni İğne Oyası Modelleri
  2017 Havlu Kenarı Örnekleri 5
  2017 Havlu Kenarı Örnekleri
  Yemeni Oyaları
  2015 Yeni Tığ Oyası Örnekleri
  Tığ İşi Bayan Örgü Bluz Modelleri
  Baharlık Örgü Bluz Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>