• 2014 Çeyiz Sandığı Modelleri

  Evlenecek gelin adaylarının en itinalı hazırlıklarını doldurduğu çeyiz sandıklarıdır. Peki ya nasıl bir çeyiz sandığı almak gerekir. 2014 Çeyiz Sandığı Modellerini beğeninize sunuyoruz.

  Anneler evlenecek kızları için en güzel el işi dantel örneklerinden tutun da günlük kullanacağı havlu kenarı örneklerine, patik modellerine, lif örneklerine ve modellerine kadar bir çok el emeği göz nuru çeyizlik modellerini çeyiz sandıklarının içerisine yerleştirirler.  Henüz bir çeyiz sandığı modelini seçmeye zaman bulamadan çeyiz sandıklarının içine girecek malzemeler dolup taşmıştır bile aylar yıllar öncesinden. Kız annesi olmak kolay değildir. Daha dünyaya geldiği günden itibaren başlar anneler kızları için çeyiz hazırlamaya. Bu hummalı çalışmaların ardından da en son bu el emeği göz nuru ürünleri koyabilecek bir çeyiz sandığı modelini almaya gelmiştir sıra.

  2014 Çeyiz sandığı modelleri arasında en çok göze çarpan çeyiz sandığı modelleri hiç kuşkusuz yılların eskitemediği ve her geçen yıl değerine değer katan ahşap oyma çeyiz sandığı modelleridir. Ahşap oyma çeyiz sandığı modellerinin bu kadar yaygın kullanılması ve tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden bir tanesi de çeyiz sandıklarının da el emeği göz nuru işçiliğe sahip olmasıdır. Çeyiz sandığının içerisindeki ürünlerin hepsi bir emeğin sonucu oluşturulmuş nadide eserler olduğu için kadınlar çeyiz sandıklarının da el emeği göz nuru olmasını isterler.

  Son zamanlarda sedef işlemeli çeyiz sandığı modelleri de her ne kadar ilgi görse de oyma çeyiz sandıkları kadar değerli değildirler. Bunun yanı sıra deri çeyiz sandığı modelleri de yine bir çok hanımın tercih ettiği çeyiz sandığı modelleri arasında yer almaktadır.

  2014 Çeyiz Sandığı Modelleri

  2014 yılı çeyiz sandığı modelleri arasında hanımların ilgisini çekeceğine inandığımız bir diğer çeyiz sandığı modeli de  son derece kullanışlı olan çekmeceli çeyiz sandığı modelleridir. Sandığı sürekli açıp kapayamayız. Bunun için de en çok kullanılan ürünleri çekmecelere yerleştirebiliriz. Ahşap sandıklarda son derece kullanışlı olan çekmeceli sandık modelleri kadınların ilgisini çekecek gibi duruyor.

  Söz ve nişan sandığına ihtiyacı olan hanımlar da 2013 Nişan ve Söz Bohçası Modelleri makalemizdeki örneklere bir göz atabilir.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Modern Düğün Davetiyeleri (17)
  Modern Düğün Davetiyeleri
  Zarif Nişanlık Modelleri
  2015 Nişan Elbise Modelleri
  Kapalı Gelin Başı Modelleri
  2014 Tesettür Gelin Başı Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>