• 2014 Bayan Gecelik ve Sabahlık Modelleri

  Günlük kullanımın yanı sıra özel günlerinizde giyebileceğiniz birbirinden güzel ve seçkin Bayan Gecelik ve Sabahlık Modellerini sizler için derledik.

  Günlük kullanımda çoğu bayanın en çok tercih ettiği gecelik modelleri arasında hiç kuşkusuz saten gecelik modelleri gelmektedir. Saten gecelik modellerinin tercih edilmesindeki en büyük etken ise bayanları daha seksi ve daha güzel göstermeleridir. Bizde bu yoldan hareketle sizler için en çok tercih edilen bayan gecelik modelleri arasından saten gecelik modellerine biraz daha fazla ağırlık verdik.

  Kişilerin renk ve zevkleri hiç kuşkusuz ki tartışma konusu olamaz. Bu yüzden de gecelik ve sabahlık modellerini seçerken her zevke uygun bir gecelik  ve sabahlık modeli bulmanın verdiği zorluk ile çoğu bayanın hoşuna gideceğine inandığımız gecelik modellerini tercih ettik.

  Bayanların en çok tercih ettiği bir diğer gecelik modeli ise tül gecelik modelleridir. Tül gecelik modellerini saten gecelik modellerinden ayıran bir faktör saten gecelik modelleri gibi vücuda yapışmaması ve vücudun hava almasını sağlamasıdır. Aynı zamanda tül gecelik modelleri daha rahat hareket etmeyi sağlamakta ve vücudun estetiğini bozmamaktadır.

  Dantel gecelik modelleri ve fantazi gecelik modelleri de yine en çok tercih edilen bayan gecelik modelleri arasındadır.

  Nişan ve söz bohçalarında da gecelik bulundurulması gerekmektedir. Daha önce yazdığımız nişan ve söz bohçasında bulunması gerekenler ile ilgili bilgiler ışığında erkek tarafı tarafından hazırlanan nişan ve söz bohçasında bayan gecelik takımı bulunması gerekmektedir.

  Hazır bu konuya değinmişken tekrar hatırlatmakta fayda var. Erkek tarafı tarafından düğünden önce verilen bohça da bir takım bayan gecelik ve sabahlık bulundurulması gerekir. Dileyenler nişanlıları ile birlikte gidip hoşlarına gidec gecelik modelini seçerler.

  Erkek tarafının hazırladığı nişan bohçasında bulunması gerekenler

  Nişan yüzükleri, nişan tepsisi, makas, kurdele, gecelik takımı, iç çamaşırları, sabahlık, parfüm, makyaj seti, çanta, ayakkabı, etek ve ceketten oluşan bir takım yada elbise ile terlik genel olarak kullanılan malzemelerdir. İsteyenler ise imkanları ölçüsünde içerisine gelinin kullanacağı, fantezi ürünlerinden tutun da tek taş yüzük bile koyabilirler.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
  Su Yeşili Hamile Abiye Modelleri
  Hamile Abiye Modelleri
  Bebekler İçin Tütü Etekleri
  Çocuklar İçin Tütü Etek Modelleri
 • 1 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. ilk modeliniz guzeldi ama digerleri cok acik

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>