• 2014 Battaniye Modelleri

  Yeni Sezon Battaniye Koleksiyonunda öne çıkan birbirinden güzel ve içinizi ısıtacak en seçkin battaniye modellerini sizler için derledik. 

  Birbirinden değerli markaların ürün bu yıl birbirinden güzel battaniyeleri hiç kuşkusuz seçim konusunda biraz bizleri zorlayacak gibi duruyor. Battaniye modeli seçerken bir çok alternatifin olması aslında hanımlar için bir avantaj. Fakat yüzlerce ürün arasında seçim yapmak da bir hayli zorlaşıyor haliyle.

  Battaniye modeli seçimi yaparken çoğu kadın nevresim takımı olarak kullanmak üzere bir battaniye modeli arar. Örneğin yatağın üzerine sererler battaniyeyi ve adeta bir yatak örtüsü gibi kullanırlar özellikle kış aylarında. Aslında yanlış bir davranış değildir. Pratik ve zekice bir davranıştır.

  Battaniye modelleri daha çok bu etken de göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Yatak odası için battaniye modeli seçerken yatak odası takımımız ve yatak odamızın aksesuarları ile bütünleşecek bir battaniye modeli seçmenizde fayda var. Örneğin siyah tonlarının hakim olduğu bir yatak odasında kırmızı ve beyaz karışımı bir battaniye modeli odanızın renkleri arasında canlı bir şekilde kendini gösterecektir.

  Battaniye modeli seçiminde bir diğer husus da hiç kuşkusuz battaniye modelinizin desenleri ve yapıldığı malzemedir. Örneğin Pamuklu veya sentetik bir malzemeden yapılan battaniye modeli mi tercih edeceksiniz, yoksa yünlü battaniye modelimi tercih edeceksiniz bu tamamen sizin seçimize kalmış. Ama çoğu battaniye modelleri yünlü ve sentetik karışımı olduğunu da unutmamak gerekiyor.

  2014 en güzel battaniye modellerini incelediğimizde öne çıkan markaların başında, hanımların en çok tercih ettiği ve güvenini kazanmış iki battaniye firması geliyor. Bunlardan birincisi Taç battaniye modelleri, ikincisi ise Özdilek battaniye modelleri. Her iki firmanın da üretmiş olduğu 2014 battaniye modelleri şimdiden bayanların büyük beğenisini kazandı. Sektörde halı modelleri ile tanıdığımız dinarsu da battaniye modelleri ile bir hayli iddaalı duruyor. 2014 dinarsu battaniye modelleri kataloğunu da incelemenizi tavsiye ederiz.

  El beceriniz varsa ve bebek battaniyesi modeli istiyorsanız da En Güzel Bebek Battaniyesi Örnekleri makalemizde resim galerisinde birbirinden güzel bebek battaniyesi örneklerinden ilham alarak ister bebeğiniz için isterseniz de kendiniz için el örgüsü battaniye modelleri tasarlayabilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Koyu Renkli Nevresim Takımları
  2017 İlk Bahar Yaz Sezonu Nevresim Modelleri
  Bahar Çiçekleriyle Oda Kokusu
  Bahar Çiçekleriyle Doğal Oda Kokusu Yapımı
  Üç Boyutlu Manzara Desenli Duvar Kağıdı Modelleri
  Üç Boyutlu Duvar Kağıdı Modelleri
  2014 Spor Çekyat Modelleri
  Çekyat Modelleri 2014
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>