• 2013 Yeni Sezon Topuklu Ayakkabı Modelleri

  Sevgili Bayanlar size bu yazımda 2013 Yeni Sezon Topuklu Ayakkabı Modellerini Tanıtacağım . 2013 Yaz Bayan Topuklu Ayakkabı Koleksiyonunda tanıtacağım birçok topuklu ayakkabı modelleri var.

  İlk önce Burnu Açık Bayan Ayakkabı Koleksiyonundan başlamak istiyorum.

  Topuklu ayakkabılar bir kadının olmazsa olmazı, modanın baş tacı, sadece boyumuzu uzatmakla kalmayıp genel duruşumuzu hatta vücudumuzun şekil şemalini bile değiştirmeyi başaran mucizevi şeyler. Bunları biliyoruz ve topuklu ayakkabılar bu yüzden cok seviyoruz. Gel gelelim, topuklu ayakkabı giymek bazen o kadar da basit değil, hatta kimilerine göre çok da zor bir şey.

  Bayanlar tabiki hepimiz Burnu Açık Ayakkabılar istiyoruz hem bizim boyumuzu uzun gösteriyor hemde bizi daha olgun şekle sokuyor ama her insan Bunu Açık Ayakkabı Giymek istemiyor çünkü kendileri parmaklarının görükmesinden hoşlamıyor onlar için 2013 Bayan Rugan Topuklu Ayakkabılarını tanıtacağım . Burnu Açık Ayakkabılarda dikkat edilmesi gereken bir kural vardır oda şudur :

  Burnu Açık Ayakkabılar hem kalitesine göre seçilir hemde rengine desenine göre seçilir Burnu Açık Ayakkabı bakıyorsanız kendinize uygun numara bakın ayağınızdan birkaç numara büyükse sakın o ayakkabının yanından bile geçmeyin küçükse hiç o ayakkabıya bakmayın dikkat edilmesi gereken kural tek budur .

  Hepimiz aynı şeyi istiyoruz, daha ince ve daha uzun görünmek. Bunun için düz bir çizgi etkisi yaratmamız gerekiyor. Sadece giysilerde değil, ayakkabılarla da. Ayakkabılarınızla pantolonlarınızı ve çoraplarınızı aynı tonlarda seçerek yukardan aşağı bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Aynı kuralı eteklerinizle de uygulamayı unutmayın, kesintisiz bir bütün çizgi. Bilekten bağlı ayakkabıların en çok ince bileklilere yakıştığını biliyorsunuz  sakın ayak bilekleri kalın olan bilekten bağlı olan ayakkabıları seçmesin .

  2013 Yeni Sezon Bayan Rugan Ayakkabı Modelleri ise kadınların en çok tercih ettiği ayakkabıdır .Modası geçmeyen, kadınların olduğu kadar erkeklerin de şıklığına şıklık katan yegane parçalardan rugan. Annelerimizin de eski ayakkabılarının arasında bolca rugan görmek mümkün.

  Ayakkabılar, çantalar, kemerler, cüzdanlar ruganın göz alıcılığıyla vitrinlerde boy gösteriyor. Kimi zaman trend düşüşü yaşasa da her kadının dolabında mutlaka rugan parçalar vardır.

  Rugan kombin Ederken daha dikkatli davranmalıyız . Gelelim rugan kullanımına. Rugan kurtarıcıdır, çoğu zaman sade bir kıyafetinizi rugan çanta ve ayakkabılarla bir anda hareketlendirebilirsiniz. Ancak kıyafetiniz zaten abartılıysa rugandan uzak durun. Tek renk ve süssüz ruganlar belki hala kıyafetinize uygun olabilir ama abartılı ve bol detaylı bir kıyafetle asla detaylı ruganları önermiyorum. Detaydan kastımız; zincirler, kurdeleler, fiyonklar, taşlar, metal zımbalar vs. kullanmamalıyız .

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
  Su Yeşili Hamile Abiye Modelleri
  Hamile Abiye Modelleri
  Bebekler İçin Tütü Etekleri
  Çocuklar İçin Tütü Etek Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>