• 2013 Yeni Sezon Erkek Mont Modelleri

  Havaların ısınması ile birlikte kışlık montların dolaplardan çıkarıldığı ve yerine daha ince olan yazlık montların tercih edildiği zaman dilimine gelmiş bulunmaktayız.  Bir çok giyim mağazasında yeni sezon montlar sergilenmekte ve bu aylarda bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

  Hava sıcaklıklarının artması ve bunun yanı sıra günlük hava sıcaklığı değişimi yanımızda mont bulundurmayı gerekli kılmaktadır. Bu mont modeli de kışlık montun aksine daha ince olacak ve yine de bizi sıcak tutacak bir model olmalı.

  Mont seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesi, montunuzu hangi mevsimde giyeceğinizdir.  İşte bu yüzden her mevsimin belirli mevsimlik mont modelleri bulunmaktadır. İçinde bulunduğumuz İlkbahar mevsiminde ise tercih etmemiz gereken mont modeli, kışlık monttan biraz ince, fakat yazlık monttan da biraz kalın olmalıdır. Gün içerisinde değişen hava sıcaklıkları ile mevsimsel hastalıkların çoğaldığı bu günlerde kıyafetlerimize dikkat etmemiz gereklidir.

  Erkekler için ilkbaharda giyilebilecek bir çok dış giyim mevcuttur. Bunların başını da deri mont ve ceketler almaktadır. Erkeklerin deriye olan tutkusu bayanlardan bir adım öndedir. Onun için de deri mont modelleri bir çok erkek tarafından beğenilmekte ve tercih edilmektedir.

  Erkeklerin bir diğer tercihi ise ceket modelleridir. Spor ceketler de bir çok erkek tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Kot pantolondan tutun da kumaş pantolon üzerine giyilebilecek yeni sezon erkek ceket modelleri bu günlerde bir çok erkeğin tercihi olmuş durumda.

  En yaygın olan ve her iki kişiden birinin üzerinde görebileceğimiz erkek mont modeli ise spor montlardır. Yazın gelişi ile birlikte ayakkabıların da değişmesi. Kışlık bot ve kışlık ayakkabıların yerini yazlık mont ve spor ayakkabılara bırakması üst kıyafetlerini de etkilemektedir.

  Yaz aylarında en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden bir tanesi olan bağcıklı spor ayakkabıların üzerine kot pantolon ve onun da üzerine tercih edilecek spor bir monttur.

  Birbirinden şık erkek mont modelleri bir çok mağazanın vitrinlerini süslemekte, tüketiciye bir çok alternatif sunmaktadır. Bizim tavsiyemiz kendinizi rahat hissedebileceğiniz ve giyim tarzınız ile örtüşen bir mont modeli tercih etmeniz olacaktır…

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
  Su Yeşili Hamile Abiye Modelleri
  Hamile Abiye Modelleri
  Bebekler İçin Tütü Etekleri
  Çocuklar İçin Tütü Etek Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>