• 2013 Yeni Sezon Çocuk Koleksiyonu

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının yaklaştığı bu günlerde sizler için birbirinden güzel çocuk kıyafetlerini inceledik.  Çocuklara nasıl bir kıyafet seçimi yapacağınız konusunda sizlere yardımcı olmak istedik.

  Anne ve babalar her zaman çocuğu için en iyisini ve en güzelini istemektedir. Peki ya çocuk kıyafeti seçerken nelere dikkat etmeliyiz. Çocukların ciltleri yetişkinlerin cildinden daha hassas olduğu için çocuklarımız için seçeceğimiz çocuk kıyafet modelleri mümkünse sağlığı acısından zarar teşkil etmeyecek maddelerden yapılmış olsun.

  Pamuklu, ipekli veya örgü bir elbise modeli hem sağlıklı hem de polyester içeren elbiselere nazaran daha kullanışlıdır. Burada seçim sizlere düşmektedir.

  Kız çocuk kıyafeti seçerken dikkat edeceğiniz bir husus da kızımızın yaşı olmalıdır. Çocuk deyip geçmemek gerekir. Her yaşın kendine özgün bir tarzı, bir modeli vardır. Örneğin 12 yaşındaki bir kız çocuğu dar paça bir pantolon tercihi edebileceği gibi, 6 yaşındaki bir kızımız için ise daha bol bir model tercih etmemiz gerekmektedir. Bol kıyafet almamızın nedeni ise o yaştaki çocuk, kıyafet tercihinde seçici olmayacak ve kendini en rahat hissettiği kıyafeti giymekten mutluluk duyacaktır.

  Mağazalarda yeni sezon çocuk giyim koleksiyonları vitrinleri süslerken, kız çocuk kıyafet modelleri de bir hayli zengin.  Yeni sezonda özellikle 23 Nisan Temalı birbirinden şık elbiseler de mevcut.

  Erkek çocuk koleksiyonlarına göz attığımızda ise yine birbirinden şık ve güzel tasarımlarıyla çocukların kalbini fethedecek bir çok kıyafet bulmamız mümkün. Erkek çocuklarda da kıyafet seçerken dikkat edilmesi gerek bir husus da tıpkı minik kızlarda olduğu gibi yaşı olmalıdır. Her yaşa uygun bir kıyafet tarzı ve kıyafet modası olduğunu varsayarsak en önemli kriter çocuğun yaşı olmalıdır.

  23 Nisan Temalı Çocuk Kıyafetleri hem günün anlam ve önemini anlamaları hemde çocuklara özel bir günün varlığından haberdar olmaları açısından oldukça önemli. Çocuğunuz da kendisinin bir günü olduğunu bilecek ve kendini önemli hissedecektir. Ulu Önderimizin çocuklarımıza armağan ettiği   23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, tıpkı bir anneler günü veya babalar günü gibi önemli ve bir o kadar da değerlidir.

  Bizim tavsiyemiz 23 Nisan ve Çocuk Temalı kıyafetler tercih etmeniz olacaktır…

   

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Çocuğun Zekasını Geliştiren Oyunlar
  Çocuklarda Oyunun Yeri ve Önemi
  Çocuklara Oyuncak Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar
  Çocuk Zekasını Geliştiren Oyunlar
  Tekerlekli Bebek Beşikleri
  Bebek Yatak ve Beşik Modelleri
  1. Sınıflar İçin Ödev Yaptırma Yolları
  1. Sınıf Çocuğuna Ders Çalıştırma Yolları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>