• 2013 Yeni Sezon Bayan Ayakkabı Modelleri

  Bir çok üründe olduğu gibi ayakkabı modellerinde de ilkbahar yaz koleksiyonları vitrinlerde yerlerini almaya başladı. Yazın bayanlar tarafından daha çok tercih edilen babet modellerinden tutun da topuklu ayakkabı modellerine bir çok ayakkabı modeli şimdiden görücüye çıktı.

  Aymod Ayakkabı Fuarı tarafından her yıl düzenli olarak yapılan ve 17 Nisan tarihinde de 10. su düzenlenecek olan ayakkabı fuarı yeni sezonda ayakkabı modası  belirleyecek gibi duruyor. Birçok üretici firmanın yanı sıra modayı yakından takip edenlerinden ilgi odağı olmuş durumda.

  Her gün düzenli olarak kullandığımız ve kullanmak zorunda olduğumuz ayakkabı, gündelik yaşantımızın vazgeçilmez unsurlarından bir tanesi olarak hayatımıza girmiştir.

  Gündelik yaşantımızın vazgeçilmezi ve olmazsa olmazı ayakkabıyı seçerken dikkat etmemiz gereken bir çok husus vardır. Bu hususlara uyarak seçeceğimiz bir ayakkabı modeli  hem beden sağlığımız açısından, hem de kıyafet uyumumuz açısından oldukça önemlidir.

  Günlük ayakkabı seçiminde bulunurken, gün içerisinde neler yaptığımızdan yola çıkarak bir ayakkabı modeli seçmemiz gerekmektedir. Gün içerisinde yaptığımız aktivitelerde bizi rahatsız etmeyecek bir ayakkabı modeli seçmeliyiz.

  Sürekli ayakta olmamız gerekiyorsa seçeceğimiz ayakkabı modelinde daha çok rahatlık aramalıyız. Seçtiğimiz ayakkabının tabanı gün içerisinde bize ekstradan rahatsızlık vermeyecek kadar rahat olmalıdır. Örneğin bir mağazada çalışan bir satış danışmanı gün içerisinde mağazanın bir ucundan diğer ucuna mekik dokur. Şayet spor tarzda, tabanı rahat ve esnek bir ayakkabı modeli satış danışmanın işini kolaylaştıracak, daha fazla yorulmamasını sağlayacaktır.

  Yaptığımız iş genelde masa başı işi tarzında ise ve sürekli oturuyorsak, ayakkabı modeli seçiminde biraz daha esnek davranabiliriz. Kıyafetimizle uyumlu olabilecek bir topuklu ayakkabı modelinden tuttun, yerine göre bir çizme veya bot, yerine göre ise spor ayakkabı dahi tercih edilebilir. Burada dikkat etmemiz gerek tek husus iş yerinin var olan kıyafet prosedürü ve ayakkabı modelinin kıyafetimize olan uyumudur.

  Yeni sezon ayakkabı modellerine bir göz atmanızı ve gündelik hayatta size en uygun ayakkabı modelini tercih etmenizi öneririz. Unutmamalıyız ki her şeyin başı sağlıktır. Ayak sağlığınız da bunlardan bir tanesidir.

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Tül Dekolteli Gecelik Modelleri
  Fantazi Gecelik Modelleri
  2019 Armine Pardesü Modelleri (14)
  2019 Armine Pardesü Modelleri
  Panduf Pofuduk Terlik Modelleri (4)
  Panduf Pofuduk Terlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>