• 2013 Yeni Sezon Babet Modelleri

  İlkbahar-Yaz sezonunun açılmasının ardından bir çok babet modelleri de ayakkabıcıların vitrinlerini süslemeye başladı. Yeni sezon bayan ayakkabı modeli denilince ilk akla gelen model olarak karşımıza çıkan babet modelleri zengin detaylarla hanımların beğenisine sunulmakta.

  Yeni sezonda bayan kıyafet modasını da yakından ilgilendiren babetler her yaz olduğu gibi bu yaz da ayakkabı modasının nabzını tutmakla kalmayıp, birbirinden ilginç modellerle hanımlara kombin oluşturmakta da seçenek sunmakta.

  Babet denilince ilk akla gelen ise spor kıyafetler ve daha rahat bir giyim tarzıdır. Baharın geldiği ve hava sıcaklıklarının da mevsim normallerinin üzerinde seyir etmesi bayanları yazlık kıyafetlere ve yazlık ayakkabılara yönlendirdi. Her yaz binlerce bayanın ayağında görmeye alıştığımız babet modelleri bu yıl da en güzel modelleri ile bayanları beklemekte.

   

  Ayakkabı devlerinin yeni sezonda en çok ön plana çıkardığı ayakkabı modellerinin başını tutan babetler, ayakkabı sektöründeki rekabetin de yaz aylarındaki en çok öne çıkan göstergelerinden birisi olagelmiştir. Bir çok firma en güzel babet modellerini tasarlamak için birbirleriyle kıyasıya yarış etmektedir. Kuşkusuz bu yarışın tek galibi ise yüzlerce, binlerce babet modelleri arasında seçim hakkını elinde bulunduran bayanlardır.

  Sizler için en çok tercih edilen ve bu yıl da bir çok bayanın ayağında göreceğiniz en güzel babet modellerini derledik.

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Tül Dekolteli Gecelik Modelleri
  Fantazi Gecelik Modelleri
  2019 Armine Pardesü Modelleri (14)
  2019 Armine Pardesü Modelleri
  Panduf Pofuduk Terlik Modelleri (4)
  Panduf Pofuduk Terlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>