• 2013 Sonbahar-Kış Bayan Ayakkabı ve Çizme Modelleri

  Yeni sezonda havaların mevsim normallerinin dışında hareket etmesi ile birlikte birçok kadın da ayağına ne giyeceğini şaşırır hale geldi. Bir gün güneşli bir günü de soğuk ve yağışlı geçen bu günlerde birçok hanım ayakkabılıklarına kışlık çizme ve botları çıkardı.

  Yeni sezon bayan kışlık ayakkabı ve çizme modellerinde öne çıkan çeşitler bu kış geçen senenin aksine gösterişten uzak daha sade ve zarifler.  2013 kış ayakkabı modellerini sizler için derledik. Bu sezon bayanların en çok tercih edeceği birbirinden güzel yeni sezon bayan ayakkabı trendlerine sizler de bir göz atabilirsiniz.

  Yeni sezon bayan bot ve çizme modelleri ayakkabıcı vitrinlerinde boy göstermeye başladı bile. Sezona uygun bir ayakkabı tercih edecekseniz makalemizde yer alan modelleri incelemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Her bütçeye göre bir ayakkabı modelinin olduğunu varsayarsak, önemli olan alacağınız ayakkabı veya çizmenin ana hatlarıyla modelini kafanızda şekillendirmeniz olacaktır.

  Yeni sezon bayan çizme ve bot fiyatları 39 TL den başlayıp kalitesine ve işçiliğine göre katlanarak gitmektedir. Yalnız şunu unutmamanız gerekir ki ayak sağlığı açısından ayakkabınızın kaliteli malzemeden yapıldığına ve ayaklarınızda terleme ve koku oluşturmamasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

  Seçimini yapmış olduğunuz bayan ayakkabı modelinin aynı zamanda kıyafetlerinizi bütünleyici bir kombin olduğunu göz ardı etmeyeceğinizden kuşkumuz yok. Onun için ayakkabı deseni ve rengini seçerken üzerine giyeceğiniz kıyafetinizle uyum içerisinde olacağını düşüneceğinize olan inancım sonsuz…

  Giyim tarzına uygun bir bot veya çizme modeli seçerken dikkat etmeniz gereken ana kriterlerden bir tanesi de günlük kendinizi nasıl giyindireceğiniz ile alakalı bir durum. Örneğin günün çoğunu ofiste geçiren bir çalışan bayansanız gösterişten uzak ve iş elbisenizi le uyumlu uzun bir çizme modeli sizi kurtarabilir. Ama serbest kıyafetle işinize gidiyorsanız burada da sizin tercihleriniz arasında kendinizi daha rahat hissedebileceğiniz yine kıyafetinizle uyumlu bir ayakkabı modeli tercih edebilirsiniz.

  “Dost başa, düşman ayağa bakar.” Atasözümüzü hatırlatır ve keyifli günlerde giyeceğiniz bir ayakkabı modelini tercih etmenizi umut eder, keyifli alışverişler dileriz….

  Sonbahar-Kış Bayan Ayakkabı ve Çizme Modellerini kadininsitesi.com da incelemeden alış veriş yapmayın…

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
  Su Yeşili Hamile Abiye Modelleri
  Hamile Abiye Modelleri
  Bebekler İçin Tütü Etekleri
  Çocuklar İçin Tütü Etek Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>