• 2013 Sırt Çantası Modelleri

  Kısa seyahatlerimizde ve günübirlik gezilerimizde vazgeçilmezlerden bir tanesidir sırt çantaları.  Çok amaçlı kullanabileceğimiz  sırt çantası modellerine gezi sezonunun başlaması ile birlikte ilgi de bir hayli arttı.

  Gezi deyince ilk akla gelen kuşkusuz bavullar ve çantalardır. Ama en çok tercih edilen ise sırt çantalarıdır. Yerine göre kullanabileceğimiz değişik ebatlarda ve büyüklükte karşımıza çıkan sırt çantası modelleri bir bavuldan farksız.

  Nasıl bir sırt çantası modeli alacağımıza karar vermeden önce ne amaçla kullanacağımızı belirlemekte fayda var. Çünkü değişik amaçlarla kullanılan onlarca sırt çantası modeli mevcut. Sırt çantasını gezi esnasında mı kullanacağız, yoksa günlük hayatta mı kullanacağız bunu belirlemeliyiz.

  2013 sırt çantası modellerine bir göz atacak olursak, içine evrak koyabileceğimiz bir sırt çantası modelinden tutun da, bir bilgisayar koyabileceğimiz, ayakkabı koyabileceğimiz… vs bir çok detayın olduğu modeller karşımıza çıkmakta.

  Sırt çantası almak isteyenlerin öncelikle sırt çantasında bulunduracağı eşyaları gözünün önüne getirmeleri gerekmektedir. Örneğin yanında laptopunu da geziye götürmek isteyen birisi, içerisine laptop koyabileceği bir sırt çantası modeli seçmelidir. Aksi halde hem sırt çantasını hem de bilgisayar çantasını yanında götüreceği için işi bir hayli zor olacaktır.

  Yine aynı zamanda yanınızda bilgisayar haricinde ne götüreceğiniz çantanızın ebatını da belirleyecektir. Geziye giderken bavul götürmek istemeyen, fakat çok da eşya götürmek isteyenlerin tercihi ise geniş hacimli sırt çantası modellerinden yana olmalıdır.

  Sırt çantası seçimi yaparken dikkat etmemiz gereken bir husus da sırt çantasının rahatlığı olacaktır. Sırt çantasının sırta tam olarak oturması ve omuz bölgesinde de rahatsızlık yapmaması gerekir. Bunun yanında sıcak günlerde sırt bölgesini terletmeyecek esnek kumaşlardan yapılan bir sırt çantası modeli tercih edersek sağlığımız açısından iyi olacaktır.

  Bir diğer husus ise sırt çantasında bulunan göz sayısıdır. Birbirine karışmasını istemediğimiz eşyalarımız varsa bunları da farklı gözlerde barındırmak için çok gözlü sırt çantası modellerinden seçim yapmamız gerekmektedir.

  Geniş ürün yelpazesinde sizler için bir araştırma yaparak kullanabileceğiniz sırt çantası modellerini resimleri ile birlikte paylaştık. Bir çok özelliği bünyesinde barındıran bu çantalarda seçim size kalıyor.

       
    
 • Benzer Yazılar
  Tombala Nedir
  Tombala Nedir Tombala Nasıl Oynanır
  burclara-gore-diyet
  Burcunuzun ilginç özelliklerini öğrenin!
  En Güzel Yeni Yıl Mesajları
  2019 Resimli Yılbaşı Mesajları
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
  Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>