• 2013 Saç Rengi Trendleri

  Bu yaz görünümüne önem veren bayanlar için derlediğimiz birbirinden güzel saç renkleri ile karşınızdayız. İster açık tonlar isterseniz kapalı tonları tercih edebilirsiniz….

  Yaz aylarında görmeye alışık olduğumuz saç renkleri arasında sarı renkli saçlar ve genellikle açık tonlar hakimken, kış aylarında bu moda yerini kapalı tonlara bırakmaktadır. 2012 yılı yaz aylarında en çok tercih edilen saç renkleri arasında sarı ve tonları hakimken bu yıl daha çok açık kahverengi ve karamel tonları bir çok bayan tarafından tercih edilmektedir.

   

  Rengarenk ve canlı bir hayat tarzınız varsa Gökkuşağı saç modası tam da size göre. Gecen yaz birçok bayanda gördüğümüz saç modası bu yıl da popülerliğini koruyor….

  Doğal saç rengini korumak isteyen bayanlar ise kahverengi tonlarını kullanabilir. Ayrıca kahverengi tonlara hafif gölgeler de güzel bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak ve ayrı bir tarz katacaktır….

  Beyaz tenli iseniz ve kızıl rengi seviyor ve saçlarınızda kullanma cesaretini kendinizde bulabiliyorsanız, kızılın her tonunu rahatlıkla saçlarınızda kullanabilirsiniz. Kızıl saç modası da bu yıl öne çıkan saç trendleri arasında yerini almakta ve açık tenli bayanlar tarafından oldukça çok tercih edilmektedir…

  Saçım sarı olsun ama civciv gibi de olmayayım diyenlerdenseniz, Platin sarısı saç rengi tam da sizin aradığınız saç rengi olabilir.

  Saçınızla oynamak ve değişik renkler kullanmak istiyorsanız da size önerilerimiz arasında gökkuşağı saç modelinden sonra renkli saç uçları modeli olacaktır. Ana saç renginizin üzerine saçlarınızın uç kısmını istediğiniz renkle süsleyebilir, kendinize yeni bir imaj oluşturabilirsiniz….

  Siyah tonlardan vazgeçemeyen bayanlar için ise her mevsim ayrı güzelliğe sahip saç renkleri arasında ilk sıralarda koyu siyah saç renkleri gelmektedir…

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Saç-Renginizi-Açmanın-Doğal-Yolları
  Saçınızın Rengini Doğal Yollarla Açabileceğiniz Formüller
  maya-maskesi-tarifleri
  Maya Maskesi İle Güzelleşmeye Ne Dersiniz?
  Kakül Kesim Saç Modelleri
  2015 En Güzel Saç Kesim Modelleri
  AW000310
  Sağlıklı Saçlar İçin Yapılması Gerekenler
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>