• 2013 Nişan ve Söz Bohçası Modelleri

  Hayatlarını birleştirerek bir yuva kurmak isteyen çiftlerin düğünden önceki ilk adımlarından bir tanesi söz ve nişandır. Söz ve nişan deyince de ilk akla gelen nişan yüzüğünün de içerisinde olduğu  söz ve nişan bohçası olacaktır.

  Hem gelin hemde damat tarafının birbirlerine götürdükleri nişan bohçalarını hazırlamak da hem maliyet açısından her iki tarafı yormakta, hemde zaman almaktadır. Fakat işin yöntemini bilirseniz işiniz daha da kolaylaşacak, maliyet ve zamandan tasarruf sağlayacaksınız.

  Öncelikle nişan ve söz bohçası modellerini inceleyelim ve ardından da nişan bohçasında olması gerekenlere bir bakalım.

  Sizler için derlediğimiz birbirinden güzel nişan ve söz bohçası modelleri

   

  Nişan bohçasını isterseniz boş alabileceğiniz gibi, hazır nişan bohçası da temin edebilirsiniz. Fakat hazır nişan bohçası fiyatları maddi anlamda sizi biraz yoracaktır. Bizce en güzeli bir nişan bohçası modeli seçerek içini kendiniz doldurmanız olacaktır.

  Nişan bohçasını belirledikten sonra nişan bohçasında olması gerekenler kısmına geçebiliriz.  Gelin ve damat adaylarının hazırlaması gereken nişan bohçasında neler bulunur.

  Kız tarafının hazırladığı nişan bohçasında bulunması gerekenler

  Pijama, iç çamaşır takımı, tıraş seti, terlik, gömlek, kravat, kemer, çorap ile parfüm bulunur. Bunun yanı sıra yine isteyen ve arzu edenler imkanları doğrultusunda bohçanın içini doldurabilirler. Traş makinesinden tutun da damat adayının kullanabileceği bir altın saatte koyulabilir.

  Erkek tarafının hazırladığı nişan bohçasında bulunması gerekenler

  Nişan yüzükleri, nişan tepsisi, makas, kurdele, gecelik takımı, iç çamaşırları, sabahlık, parfüm, makyaj seti, çanta, ayakkabı, etek ve ceketten oluşan bir takım yada elbise ile terlik genel olarak kullanılan malzemelerdir. İsteyenler ise imkanları ölçüsünde içerisine gelinin kullanacağı, fantezi ürünlerinden tutun da tek taş yüzük bile koyabilirler.

  Nişan bohçası hazırlanışı aslında zor gibi görünmekle birlikte oldukça da teferruat isteyen bir süreçtir. İmkanlar doğrultusunda şekillenen nişan bohçalarının yanı sıra nişan öncesi nişan hediyeleri de alınmalı ve nişan bohçası ile birlikte karşı tarafa verilmelidir. Bu işlemi de genellikle kayınvalideler yerine getirmektedir.

  İsteyenler nişan bohçası süsleme tekniklerini öğrenerek nişan bohçalarını süsleyebilirler. Hem ortaya güzel bir ürün çıkacak hemde karşı tarafa verilen önemin göstergesi olacaktır.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  Örgü Çeket Modelleri
  Yeni Sezon Bayan Hırka Modelleri
  2013 Yemeni Kenarları
  Tülbent Oyası Örnekleri
  Örgü Masa Örtüsü Süs Modelleri
  El İşi Masa Örtüsü Modelleri
  El İşi Çanta Modeli
  Yazlık El İşi Çanta Modelleri
 • 2 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!

  1. 2014 modelleriniz daha guzel

  2. en guzeli sandik almak. bohcaya gerek yok bence

  Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>