• 2013 Nişan Elbisesi Modelleri

  Nişan ve söz organizasyonları evliliğe atılacak ilk adımın habercisi olmakla birlikte çiftlerin ilk kez birlikte göz önüne çıktığı organizasyonlardır. Bunun içindir ki nişan elbisesi üzerinde ayrıntılı olarak durulur. Kimi çiftler haftalar kimisi ise aylar öncesinden nişan elbisesi seçmek için arayışlara girerler.

  Baharın gelmesi ile birlikte organizasyon sayısı artmaktadır. Bu organizasyonlardan bir tanesi de kuşkusuz nişandır. Yeni sezon nişan elbisesi almadan önce dikkat etmemiz gereken bir kaç husus var. Öncelikle yapmamız gereken en önemli şey birbiri ile uyumlu olabilecek bir nişan elbisesi seçmek olacaktır. Buradaki uyumdan kasıt gelin adayı ve damat adayının nişan kıyafetlerindeki uyumdur.

  Damat adayları daha çok takım elbise ve kravat tercih ettikleri için  nişan elbisesi seçimi gelin adaylarına nazaran oldukça kolaydır. Onun için nişan elbisesi seçmeden önce gelin adayı nişan elbisesi modellerini gözden geçirmeli ve kendine uyabilecek en güzel modeli damat adayının da görüşlerini alarak seçmelidir. Böylelikle iş biraz daha kolaylaşacaktır. Alınan nişan elbisesinin rengine, desenine ve modeline göre damat adayı da bir kravat veya gömlek ile geline uyum sağlayacak ve uyumlu bir ikili oluşturabilecektir.

   

   

  Yeni sezon nişan elbise modelleri seçerken dikkat etmemiz gereken bir kaç ince detay var sizlerle paylaşmak istediğimiz.  İlk olarak nişanın nerede yapılacağından yola çıkarak mekana uygun bir nişan elbisesi seçebiliriz. Nişanı evde yaptığımız takdirde farklı bir nişan elbisesi modeli, salonda yaptığımız takdirde ise bambaşka bir model tercih etmeliyiz.

  O zaman ilk olarak nişanın nerede yapılacağı belli değilse bunu netleştirmekten başlayabiliriz. Biz iki farklı durumda nasıl bir nişan elbisesi tercih edilmesi gerektiği hakkında sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

  İlk Durum: Nişan evde ise tercih edilecek nişan elbisesi;

  Evde yapılacak bir nişan organizasyonuna katılacak kişi sayısı az olacağı ve kişilerin aile bireyleri ve yakın akrabalar olmasından dolayı nişan elbisesi seçerken biraz daha rahat olabiliriz. Evde giyebileceğimiz rahatlıkta, gösterişten uzak sade bir nişan elbisesi modeli ev için en uygun modeldir.

  İkinci Durum: Nişan salonda ise tercih edilecek nişan elbisesi;

  Salonda yapılacak bir nişanda işimiz biraz daha zorlaşmaktadır. Evde yapılan nişanın aksine çok sayıda insanın bir araya geleceği organizasyonda tüm gözler çiftin üzerinde olacağı için en güzel nişan elbisesi modelini seçmeniz gerekmektedir. Seçeceğiniz nişan elbisesi modeli son derece gösterişli olabilir. Bir bakıma renkli bir gelinlik diyebiliriz bu modele.

  Tercihlerinizde yardımcı olmak dileğiyle…

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Tül Dekolteli Gecelik Modelleri
  Fantazi Gecelik Modelleri
  Modern Düğün Davetiyeleri (17)
  Modern Düğün Davetiyeleri
  2019 Armine Pardesü Modelleri (14)
  2019 Armine Pardesü Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>