• 2013 Nevresim Takımı Modelleri

  Günün yorgunluğunu atacağımız yer olarak gördüğümüz yatak odası, birbirinden güzel nevresim takımları ile süslenmekte ve evimizin dekorasyonunda baş tacı olmaktadır. Bizler de birbirinden güzel nevresim takımlarını sizler için derledik.

  Nevresim takımı yatağımızı ve bazalarımızı örten bir yatak örtüsü modeli olmanın yanı sıra evimize ayrı bir hava katan en önemli aksesuarlardan bir tanesidir. Onun içindir ki genç kızların çeyizlerinde, sandıklarında yerlerini almış ve geçmişten günümüze bir çok ev hanımının uğraşı haline gelmiştir.

  El işi yatak örtüsü modelleri bir çok kadın tarafından uzun emekler verilerek en beğenilen dantel modelleri arasında yerini almıştır. Kimi hanımlar yatak örtüsü modelini tamamen el işi ile yaparken, kimisi de aldıkları nevresim takımlarının kenarına dantel yatak örtüsü kenarı yapmaktadır. En büyük uğraşlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkan el işi nevresim takımları yatak odalarına ayrı bir hava ayrı bir güzellik katmaktadır.

  Nevresim takımı seçerken dikkat edilmesi gereken bir çok husus vardır. Bunlardan bir tanesi de nevresim takımının kullanılacağı oda ve yataktır. Öncelikle hangi odamız için bir nevresim takımı seçeceğimizi belirlememiz gerekir.

  Yatak odası nevresim takımı modelleri seçerken daha çok yatak odamızda bulunan mobilya ve pencerimizdeki tül ve perde modellerini dikkate almamız gerekir. Genellikle perde modelleri ile aynı renkte olan bir nevresim takımı tercih edilmesi uygun olacaktır. Bunun yanında yatak odasında perde, nevresim takımı ve halı modeli birbiri ile uyumlu olmalı ve birbirini tamamlamalıdır.

  Çocuk odası nevresim takımı modelleri seçerken de yine göz önünde bulundurulacak olan detaylardan bir tanesi çocuk odasında bulunan mobilyalar olacaktır. Bunun yanı sıra çocuğunuzun cinsiyeti de  nevresim takımı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken kriterlerin başında gelmektedir.

  Kız çocukları için nevresim takımı seçerken daha çok açık renkler tercih edilmekte, bunun yanı sıra çizgi film karakterleri bebek modelleri de nevresim takımını süsleyebilmektedir. Erkek çocuklarında ise genellikle tuttukları takımın veya izledikleri çizgi film kahramanlarının resimlerini barındıran bir nevresim takımı modeli seçmek en uygunu olacaktır.

  Nevresim takımı modeli seçimi tamamen ilgi alanınız ve zevkiniz ile bütünleşecek bir seçimdir. Onun için en sağlıklı seçimi kendiniz yapmalısınız…

       
    
 • Benzer Yazılar
  Bernarda Servis Masası Takımları
  Bernardo Masa Örtüsü Ve Servis Peçetesi Modelleri
  Tekerlekli Bebek Beşikleri
  Bebek Yatak ve Beşik Modelleri
  Keçe Kapı Süsü Modelleri
  En Güzel Kapı ve Duvar Süsleri
  Değişik Paspas Modelleri
  En Güzel Örgü Paspas Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>