• 2013 Mezuniyet Elbisesi Modelleri

  Genç kızların en önemli günlerinden biridir mezuniyet törenleri. Öğrenim hayatının bittiği bu günde en güzel olmayı hayal eder her genç kız. Onun için de en güzel mezuniyet elbisesini almak için aylar öncesinden hazırlık yapmaya başlar.

  Uzun bir öğrenim döneminin ardından genç kızların hayata atılacağı bir gün olan mezuniyet töreni oldukça önemlidir. Onun için kızlar bu törene katılmadan önce kuaföre gider ve saatlerce balonun veya törenin en güzel kızı olabilmek için ter dökerler.

  Uzun süren saç modeli seçimi ve makyajın ardından iş kıyafet seçimi gelmiştir. Mezuniyet töreninde giyilecek kıyafetlerin seçiminde törenin yapılacağı yer oldukça önemlidir. Örneğin okulun konferans salonunda bir çok velinin ve öğretmenin katılımı ile gerçekleşecek bir törende daha sade bir kıyafet seçilirken, gençlerin kendi aralarında yapacakları bir baloda çok değişik mezuniyet kıyafetleri seçilebilir.

  Şimdi sizler için mezuniyet töreninde ve mezuniyet gecesinde giyebileceğiniz en güzel modelleri seçtik. Resimleri inceleyebilir ve size en uygun balo kıyafetlerini seçebilirsiniz.

  Balo kıyafeti seçerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

  Öncelikle balonun yapılacağı mekan balo kıyafeti seçiminde önde gelen etkenlerden bir tanesidir. Bir otelde mezuniyet balosu yapıyorsanız. Otele uygun bir abiye veya şık bir elbise tercih etmeniz gerekmektedir. Burada da dikkat etmeniz gereken husus yaşınızı olduğundan büyük göstermeyecek, yaşınıza uygun bir elbise modeli seçmeniz olacaktır.

  2013 Mezuniyet kıyafetlerinde öne çıkan modeller genellikle kırmızı ve pembe tonların hakim olduğu, bunun yanında her yılın vazgeçilmez renklerinden biri olan siyah tonları tercih edilmektedir. Yine aynı şekilde yaşınızı da göz önüne alacak olursak beyaz bir elbiseyi de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

  Elbise seçimi yaptıktan sonra dikkat etmeniz gereken bir husus da elbisenin yanına uygun bir çanta modeli seçmek olacaktır. Çanta seçiminde de 2013 Bayan Çanta Modelleri makalesini okuyarak kendinize bir yol haritası çizebilirsiniz.  Kıyafetin ekürisi olan çantalarınız aynı zamanda kıyafetiniz ile bütünleşecek ve şıklığınızı ortaya çıkaracaktır.

  Ayakkabı seçimi de oldukça önemlidir. Kısa bir elbise modeli seçtiyseniz topuklu bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Fakat uzun bir abiyeniz varsa ayakkabı seçiminde biraz daha rahat davranabilirsiniz. Özellikle geçe sizin geceniz olduğu için daha rahat ayakkabı modeli seçmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü balonun gidişatına göre kendinizi piste atacak ve oyun oynamaya başlayacaksınız…

  Aksesuar seçimi ile baloyu tamamlıyoruz. Aksesuar ve takı seçiminde sade ve gösterişten uzak, yaşınızla orantılı kolye ve küpeler tercih ederek, takıların güzelliğinizi gölgelemesini önleyebilirsiniz.

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Zarif Nişanlık Modelleri
  2015 Nişan Elbise Modelleri
  Yılbaşı Balo Kıyafetleri
  2015 Yılbaşı Gece Elbise Modelleri
  Anne Kız Polar Pijama Modelleri 2015
  Polar Pijama Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>