• 2013 Mayo ve Bikini Trendleri

  Yaz sezonunda nasıl bir mayo ve bikini modeli tercih edilmeli, mayo ve bikini alırken nelere dikkat edilmeli konusunda bilgi sahibi misiniz? Sizler için araştırdık ve en güzel bikini modellerini ayağınıza getirdik.

  Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte denizler ve plajlar insanlarla dolmaya başladı. Birbirinden güzel mayo ve bikini modelleri de görücüye çıktı.

  2013 yaz mayo bikini modellerini incelediğimizde geçmiş yıllardan daha farklı bir detayla karşılaşıyoruz. Yeni tasarım bikini ve mayo modellerinde vücudunuz doğa ile bütünleşecek. Mavinin keskin tonları her yaz sezonunda olduğu gibi bu yıl da 2013 plaj modasının baş tacı olacak gibi görünüyor. Bunun yanı sıra yeşil, kırmızı, ve koyu renkler de bir çok bayan tarafından değiştirilmeyen renkler arasında.

  Bir çok firmanın yeni sezonda mayo ve bikini modellerini vitrinlere çıkarmasıyla bu yıl da plaj sezonu erken açılacak gibi duruyor. Üstelik hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyir etmesi de bir çok işletmenin yüzünü güldürmekte. Aynı zamanda deniz tutkunları da hava sıcaklıklarının artması ile birlikte kendilerini denizlere atmaya başladı bile.

  Mayo ve bikini  alırken nelere dikkat etmeliyiz?

  Vücut hatlarımızı ortaya çıkaracağı için mayo ve bikini seçimi oldukça önemlidir. Vücut yapınıza uygun bir mayo bikini modeli tercih etmelisiniz.

  Geniş kalçalı bayanlar için  mayo modelleri daha çok düz renklerde olmalıdır. Aynı zamanda düşük belli bir model olmamalıdır. Geniş basen kalıplı modeller tercih edilmelidir.

  Büyük göğüslü bayanlar için mayo bikini modelleri seçiminde boyundan bağlamalı mayo ve bikini modelleri tercih edilmelidir. Göğüsü taşıyacak kadar geniş ve büzgülü modeller seçilmelidir. Balenli ve büyük parça bikini modelleri tercih edilmelidir. Aynı zamanda koyu renk seçimi göz yanılgısı oluşturacağı için göğüsün büyüklüğünü saklayacaktır.

  Küçük göğüslü bayanlar için mayo bikini modelleri seçiminde ise daha çok göğüs destekli bikini modelleri tercih etmelidir. Aynı zamanda ilgiyi göğüs kısmına çekmeyecek desenli mayo bikini modelleri seçimi vücut bütünlüğünü sağlayacaktır.

  Mayo ve bikini alırken dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan bir tanesi de kumaşının erken kurumasıdır. Mayo ve bikini modeli seçimi yaparken bu detayı da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

   

       
    
 • Benzer Yazılar
  2016-Kına-Gecesi-Abiye-Elbise-Modelleri-3
  Kına Geceleri Için Şık Abiye Modelleri
  Zarif Nişanlık Modelleri
  2015 Nişan Elbise Modelleri
  Yılbaşı Balo Kıyafetleri
  2015 Yılbaşı Gece Elbise Modelleri
  Anne Kız Polar Pijama Modelleri 2015
  Polar Pijama Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>